Zamknij

Zrobiła sobie tatuaż na wardze. Efektu żałuje do dziś

30.11.2022 11:12

Pewna młoda kobieta długo marzyła, by zrobić sobie tatuaż na wardze. Jako że nie jest to popularny wybór, wielu tatuażystów odradzało jej tę decyzję. Ona po czasie i tak postawiła na swoim. Dziś żali się na TikToku i ostrzega innych. 

Kobieta w studiu tatuażu
fot. Shutterstock/tiktok.com/@eloutandabout

Niektórzy nie wyobrażają sobie życia bez tatuaży. Ciągle szukają inspiracji i nowych trendów, z których warto skorzystać. W pewnym momencie modne stały się malunki na wargach. Zwykle promowały je znane gwiazdy, które uwielbiały eksperymentować z wyglądem. Niestety mało kto zdawał sobie sprawę z konsekwencji tej niewinnej "dziary". Tak było m.in. w przypadku Eleonory. Kobieta nie posłuchała rad tatuatora i żałuje tego do dziś. 

Zobacz także: Polka schudła 100 kg w 3,5 roku. Efekt jej metamorfozy robi furorę w sieci

Zrobiła tatuaż na wardze. Teraz żałuje

Historia tej młodej kobiety sprawia, że włos jeży się na głowie. Pewnego dnia Eleonora wpadła na pomysł, by wytatuować sobie wewnętrzną stronę wargi. Gdy poszła do studia, spotkała się z krytyką - to niestety nie odciągnęło jej od tej decyzji.

19-latka dopięła swego i znalazła tatuatora, który wykonał jej upragnioną "dziarę". Dziś żałuje tego, co zrobiła i ostrzega innych.

Eleonora opowiedziała o wszystkim za pośrednictwem TikToka. To tam w jednym z filmów pokazuje swój tatuaż - jest wyblakły, rozmazany i ledwo widoczny.

Film Eleonory ma być przestrogą dla innych

Eleonora pokazuje w swoim wideo, że nie jest zadowolona ze swojego wyboru. Jej opowieść to dowód na to, że każdy, kto planuje wykonać podobny tatuaż, powinien dobrze się zastanowić i wysłuchać rad doświadczonych specjalistów.

Każdy taki zabieg niemało kosztuje, a jak widać w tym przypadku, kobieta wyrzuciła pieniądze w błoto. Pod wspomnianym filmem nie brakuje komentarzy od osób, które doświadczyły podobnego rozczarowania.

Mój wyblakł w ciągu tygodnia. Została tylko jedna litera, która utrzymuje się już od 8 lat.
 
Zrobiłem mój jako żart 2 lata temu. Wyblakły tylko dwie ostatnie litery.
 
Mój jest w połowie wyblakły i też wygląda źle - to tylko jedna z wielu opinii.

Ostatecznie Eleonora jeszcze przez wiele lat będzie musiała patrzeć na swój napis "Tequila" wytatuowany na dolnej wardze. Kobieta może dziś tylko ostrzegać innych i być przykładem na to, że każdą taką decyzję należy przemyśleć kilka razy.

Źródło: www.o2.pl

loader
Anna Lewandowska zrobiła tatuaż. Te gwiazdy też mają "dziary" [GALERIA]
10 Zobacz galerię
fot. Screen/instagram.com/annalewandowskahpba/