Zamknij

Wykonał tatuaż 4-latce. Mężczyzna wywołał niespotykaną burzę w sieci

28.11.2022 12:05

Pierwszy tatuaż w wieku 4 lat? Według tego ojca to idealny czas na wykonanie takiego zabiegu. Po tym, jak pochwalił się swoją decyzją, spadła na niego fala krytyki. Dziecko było zachwycone efektem zabiegu. 

Mężczyzna tatuujący dziecko
fot. Shutterstock/tiktok.com/@wesley.arts

Tatuaże wśród niektórych grup społecznych wzbudzają spore kontrowersje. Bywa, że dorośli są krytykowani przez to, że je noszą, więc nietrudno sobie wyobrazić, jak internauci zareagowali, gdy zobaczyli "dziarę" na skórze dziecka. Po tym, jak pewien ojciec opublikował na TikToku film ze swojego studia, w sieci rozpętała się burza.

Zobacz także: Ta kobieta wszczepiła sobie rogi. "Jestem naprawdę szczęśliwa"

Zrobił tatuaż 4-latce. W sieci zawrzało

Pewien mężczyzna z Kalifornii jest zawodowym tatuażystą i na co dzień z powodzeniem prowadzi własne studio. Swoimi pracami chwali się w mediach społecznościowych, dzięki czemu łatwiej zdobywa nowych klientów. Okazuje się, że ostatnio zrobił coś zaskakującego.

Wesley postanowił wykonać pierwszy tatuaż swojej córce. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że skończyła ona dopiero 4 lata. Okazuje, że na skórze dziecka odbił on za pomocą profesjonalnej kalki kucyka z "My Little Pony", a następnie wziął do ręki tradycyjną maszynkę.

Mężczyzna podzielił się wszystkim z internautami za pośrednictwem TikToka. Nagrał krótki filmik i umieścił go w sieci. Treść szybko stała się obiektem zainteresowań obserwatorów i została obejrzana ponad 4 mln razy. To, co zrobił ojciec, ostatecznie nie wywołało zachwytu wśród jego fanów.

Decyzja ojca szybko została skrytykowana

Działanie użytkownika z konta @wesley.arts spotkało się z niedowierzaniem. Pod wspomnianym wideo zaczęły pojawiać się liczne komentarze - większość osób nie kryła przerażenia.

Będzie tego żałować, jak dorośnie.
 
Jeśli to prawdziwy tatuaż, zostaniesz pozwany.
 
Dlaczego w tak młodym wieku?

Na szczęście wiele osób znających się na sztuce tatuażu rozpoznało, że mężczyzna robi sobie żarty. Nie zabrakło głosów, które wypominają mu, że maszynka wcale nie jest podłączona, a dziecko nawet się nie skrzywiło, pomimo że powinno odczuwać ból.

Dlaczego ona nie płacze?
 
To takie słodkie. Prawdopodobnie popisywała się przed wszystkimi koleżankami w szkole.
 
Zakładam, że to udawane, a on po prostu założył szablon i udawał, że tatuuje.

Niezależnie od tego, czy decyzja mężczyzny była tylko niewinnym żartem, czy nie, widać, że wywołała ona ogromne poruszenie. Pod wideo pojawiło się prawie 3,5 tys. komentarzy oraz ponad 400 tys. polubień. Co sądzicie o takiej "zabawie"?

Źródło: www.o2.pl

loader
Anna Lewandowska zrobiła tatuaż. Te gwiazdy też mają "dziary" [GALERIA]
10 Zobacz galerię
fot. Screen/instagram.com/annalewandowskahpba/