Zamknij

Żona znanej gwiazdy schudła aż 17 kg. Wszystko przez przykre komentarze

22.11.2022 14:27

Żona Zenona Martyniuka przeszła wielką przemianę. Wyszczupliła swoją sylwetkę i zaskoczyła dręczących ją internautów. Wcześniej musiała borykać się z ostrą krytyką.

Danuta i Zenon Martyniuk
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Żony znanych gwiazd zwykle nie mają łatwego życia. Często stają się rozpoznawalne, a tym samym bywają komentowane przez szerokie grono odbiorców. Nie zawsze mogą liczyć na miłe słowa. Tak było w przypadku Danuty Martyniuk. Dziś na szczęście chwali się ona wielką metamorfozą i uciera nosa hejterom.

Zobacz także: Fryzura Magdy Mołek hitem na Instagramie. Fani: "Jakie długie włosy" 

Danuta Martyniuk przeszła metamorfozę

Metamorfozy osób znanych z telewizji zwykle nie umykają uwadze mediów. Tak było i tym razem. Ostatnio zwrócono uwagę na sporą przemianę Danuty Martyniuk, żony popularnego piosenkarza.

Okazało się, że kobieta schudła aż 17 kg i zachwyca szczupłą sylwetką. Niektórzy prawie jej nie poznali i szybko chcieli się dowiedzieć, z czego wynika ta przemiana. 

Wiadomo, że decyzja o odchudzaniu była spowodowana wieloma czynnikami. Danuta Martyniuk często padała ofiarą przykrych komentarzy na temat swojego wyglądu. 

Czytałam, że jestem za gruba, że wyglądam jak mama Zenka. To mnie zmotywowało - takim wyznaniem zaskoczyła w jednej z telewizji śniadaniowych.

Jak odchudzała się żona Martyniuka?

Fani Danuty Martyniuk są dziś ciekawi, jaką metodę stosowała, by doszło do metamorfozy. Okazuje się, że kobieta długo pracowała na to, by schudnąć, a we wszystkim kluczowa była dieta.

Żona gwiazdy zdradziła w wywiadach, że pilnowała nie tylko tego, co je, ale również o jakich porach dnia. Stawiała na owsiankę, kawę z chudym mlekiem, mięso i surówki. Rezygnowała z masła, ziemniaków i ryżu. To m.in. dzięki temu jest dziś nie do poznania.

Zdjęcia Danuty Martyniuk potrafią wzbudzać duży zachwyt. Widzimy, że efekty diety są zaskakujące. Jak podoba wam się ta przemiana?

loader
Metamorfozy polskich gwiazd. Nie uwierzycie, że one tak wyglądały [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News