Zamknij

Chciała schudnąć i wydała na to 100 tys. złotych. Dziś szokuje swą metamorfozą

24.11.2022 14:10

Kompleksy związane z wyglądem często potrafią zmotywować nas do poważnych zmian. Tak było w przypadku młodej kobiety z Anglii. Cena jej metamorfozy szokuje.

Kobieta po metamorfozie
fot. Shutterstock/https://instagram.com/mrscharmaineburgh

Poważne zmiany w wyglądzie zwykle wymagają czasu i ciężkiej pracy. Bywa też, że aby cieszyć się satysfakcjonującymi efektami, trzeba wydać sporą sumę pieniędzy. Przekonała się o tym Charmaine Burgh. Dziś mówi, że na to, by być z siebie zadowolona, wydała 100 tys. złotych.

Zobacz także: Nowa moda na odchudzanie. Tiktokerki jedzą tę roślinę na potęgę

Jej metamorfoza kosztowała 100 tys. złotych

Zastanawialiście się kiedyś, jak droga może być poważna metamorfoza? Historia tej kobiety udowadnia, że ceny bywają bardzo wysokie. Charmaine Burgh z Peterborough ze wschodniej Anglii opowiedziała, ile musiała zainwestować.

Wszystko zaczęło się od kompleksów, z którymi zaczęła się mierzyć po urodzeniu dziecka. Prowadziła mało zdrowy tryb życia, a to przekładało się na jej wygląd.

Po pewnym czasie kobieta dość miała nie tylko swojej wagi. Cierpiały m.in. jej włosy i sylwetka. Ciągle narzekała też na brak energii. 

Ostatecznie zdecydowała się podjąć poważne kroki. To one pozwoliły jej przynieść upragnione efekty. By wyglądać, tak jak dziś, łącznie wydala 100 tys. złotych.

Jakich zmian dokonała w wyglądzie Charmaine?

Aby doszło do przemiany, 37-latka postawiła na dietę, treningi, a także operację plastyczną brzucha i piersi. Wielokrotnie dzieliła się z internautami tym, co robi, dodając posty na Instagramie. 

Poświęciłam szesnaście miesięcy na poradzenie sobie ze złymi nawykami żywieniowymi. Zakochałam się w siłowni i stosowałam dietę - to jedno ze zdań, którymi się podzieliła z innymi. 

Ostatecznie kobieta zadowolona jest ze swojego wyboru. Z uśmiechem na twarzy wielokrotnie podkreślała, że to najlepsza decyzja w jej życiu i nie żałuje wydanej sumy. Czy uważacie, że warto było tyle płacić?

Źródło: o2.pl

loader
Nieudane operacje plastyczne gwiazd. Same nie są z nich zadowolone
10 Zobacz galerię
fot. Pawel Wodzynski/East News