Zamknij

Wielka wyprzedaż kosmetyków w Lidlu. Drugi produkt nawet o 60% taniej

19.10.2021 09:45
kosmetyki z lidla
fot. Shutterstock

W Lidlu znajdziemy wiele ciekawych promocji na kosmetyki. Ostatnio znana sieć ogłosiła akcję rabatową, dzięki której możemy dużo zaoszczędzić. Przy zakupie jednego produktu drugi otrzymamy o 60% taniej.

W swojej najnowszej gazetce promocyjnej Lidl poinformował klientów o dużej akcji rabatowej. Tym razem w promocji można upolować kosmetyki marki własnej Cien, które na sklepowych półkach znajdziemy wraz ze specjalnym oznaczeniem "Receptura bez mikroplastiku". Sprawdźcie, jakie produkty można kupić ze zniżką.

Wielka wyprzedaż kosmetyków w Lidlu

Jeśli skończyły wam się szampony, kremy, mydła oraz żele pod prysznic - koniecznie wybierzcie się do Lidla uzupełnić zapasy. Teraz kupując jeden produkty, drugi otrzymacie o 60% taniej. Kosmetyki można łączyć ze sobą dowolnie. Oferta obowiązuje we wszystkich sklepach stacjonarnych Lidl już od 18 do 20 października 2021 roku lub wyczerpania zapasów.

Warto również wspomnieć, że produkty biorące udział w promocji zostały pozbawione mikrocząsteczek tworzyw sztucznych. Dzięki temu w późniejszym rozkładzie nie przyczyniają się do zanieczyszczenia mórz oraz oceanów.

Screenshot 2021-10-19 at 08-48-25 GAZETKA OD 18 10 Strona 48 - Gazetka Lidla
fot.

lidl.pl

Jak przechowywać kosmetyki? Podpowiadamy

Kosmetyki powinny być przechowywane w chłodnym i ciemnym miejscu. Należy również pamiętać o tym, by dokładnie zamykać opakowania oraz przed każdym użyciem umyć ręce. Produkty do makijażu warto umieścić w kosmetyczce w sypialni, a nie - jak robi to większość osób - w łazience. Częsta zmiana temperatur może sprawić, że produkty szybko zjełczeją.

Zobacz także: Ludzie dopiero w tym wieku stają się zadowoleni ze swojego wyglądu. To kwestia dojrzałości