Usunęła uszy i nos, by wyglądać jak smok. Tiamat nie chciała umrzeć jako człowiek

27.01.2023 12:06

Tiamat Eva Medusa nie miała lekko w życiu. Kobieta ma za sobą wiele bolesnych doświadczeń, które sprawiły, że przestała identyfikować się z gatunkiem ludzkim. Kiedy dowiedziała się, że jest nosicielką wirusa HIV, postanowiła upodobnić się do... smoka. Amerykanka przeszła serię drastycznych zabiegów, m.in. obcięła sobie uszy, nos i rozszczepiła język.

Tiamat Eva Medusa
fot. instagram.com/dragonladymedusa

Niektórzy ludzie nie są zadowoleni ze swojego wyglądu i źle czują się w swoim ciele. Z tego powodu część z nich, chcąc zmienić wizerunek, poddaje się rozmaitym zabiegom. Ostatnio pisaliśmy o pewnym Francuzie, znanym szerzej jako "czarny kosmita". Anthony usunął uszy, nos i pozbył się kilku palców. Ponadto obciął górną wargę, rozszczepił język i spiłował zęby. 33-latek twierdzi jednak, że osiągnął dopiero 46 procent swojej przemiany. W planach ma jeszcze m.in. amputację nogi.

Na podobny krok zdecydowała się również Tiamat Eva Medusa. Kobieta przeszła serię ekstremalnych zabiegów, a wszystko po to, żeby wyglądać jak smok. Metamorfoza Amerykanki budzi kontrowersje.

Tiamat nie chciała umrzeć jako człowiek

Tiamat Eva Medusa jest osobą transpłciową i identyfikuje się jako kobieta (wcześniej nazywała się Richard Hernandez). Amerykanka, gdy była jeszcze dzieckiem, została porzucona przez rodziców. Jak czytamy na portalu vice.com, przez całe życie zmagała się z dyskryminacją. Była też ofiarą przemocy seksualnej. Z powodu bolesnych doświadczeń z czasem przestała identyfikować się z gatunkiem ludzkim. 

Przed przemianą Tiamat była wiceprezesem jednego z największych banków w USA. Pewnego dnia usłyszała druzgocącą diagnozę - okazało się, że jest nosicielką wirusa HIV. Kobieta nie chciała umrzeć jako człowiek. To właśnie wtedy postanowiła zmienić swoje życie o 180 stopni. Rzuciła pracę w korporacji, a następnie zaczęła modyfikować swoje ciało. 

Zobacz także: Wytatuowała ciało rocznego dziecka. "Ludzie mówią, że wychowuję syna na gangstera"

Ludzie w porównaniu z innymi gatunkami są najbardziej destrukcyjni i nienawistni - mówiła Tiamat w "The Wizard of Odd TV", cytowana przez portal mirror.co.uk.

Usunęła uszy i nos, by wyglądać jak smok

62-latka przeszła serię drastycznych zabiegów, na które wydała setki tysięcy złotych. Aby wyglądać jak smok, usunęła uszy i nos. Ponadto rozszczepiła sobie język, a pod skórę głowy wszczepiła implanty. Na tym jednak nie koniec. Kobieta pozbyła się również większości zębów.

Ma też wytatuowaną sporą część swojego ciała, w tym gałki oczne, które teraz są w kolorze zielonym. Pozostałe "dziary" Amerykanki mają przypominać łuski gada - przy ich tworzeniu Tiamat inspirowała się grzechotnikiem diamentowym. 

Dla mnie ta przemiana jest największą podróżą mojego życia. Istnieje wiele powodów, dlaczego to robię. Mam dwie matki: jedną biologiczną, a drugą gadzią. Mam nadzieję, że moja historia pomoże innym ludziom - nie tylko tym, którzy przeszli ciężkie chwile, ale też tym, którzy stracili nadzieję - powiedziała Tiamat w "The Wizard of Odd TV.

Amerykanka budzi duże kontrowersje. Niektórych przeraża, ale wielu inspiruje i daje nadzieję. Szczególnie że Tiamat - jak zapewnia redaktorka portalu vice.com, która spędziła dzień z 62-latką - emanuje niezwykle pozytywną, wręcz magiczną energią. To właśnie tym przyciąga do siebie ludzi.

Zobacz także: Phillis przez 69 lat żyła w ciele mężczyzny. Teraz przeszła korektę płci i wreszcie jest szczęśliwa

RadioZET.pl/vice.com/mirror.co.uk