Tiktokerka założyła licówki. Takich skutków jednak się nie spodziewała: "Mam ochotę je zdjąć"

06.12.2022 12:02

Pewna tiktokerka zawsze marzyła o pięknym uśmiechu i końcu zdecydowała się na założenie licówek. Efekt zabiegu daleki był jednak od jej oczekiwań. "Mam ochotę je zdjąć" - mówi kobieta.

Tiktokerka założyła licówki. Takich skutków jednak się nie spodziewała: "Mam ochotę je zdjąć"
fot. Shutterstock/tiktok.com/@chelc.smithh

Licówki to zabieg z zakresu stomatologii estetycznej, który cieszy się ogromną popularnością. Pozwala on poprawić kolor oraz kształt uzębienia. Co najważniejsze, przeprowadzany jest bardzo szybko i bezboleśnie. Nic więc dziwnego, że na licówki decyduje się coraz więcej osób. Wśród nich jest Chelsea Smith. Tiktokerka jakiś czas temu udała się na wizytę do dentysty, ale niedługo później tego pożałowała...

Tiktokerka założyła licówki. Takich skutków jednak się nie spodziewała

Do nagrania tej tiktokerki dotarła Wirtualna Polska Kobieta. Chelsea Smith od zawsze marzyła, żeby mieć piękne zęby. Znajomi polecili jej więc założenie licówek. Tak też zrobiła. Jednak wkrótce influencerka pożałowała tej decyzji. 

Jadłam ramen. Nagle poczułam, że moje zęby zaczęły się ścierać i wydały okropny dźwięk - najgorszy, jaki w życiu słyszałam - zdradziła na nagraniu opublikowanym na TikToku.

Okazało się wówczas, że jedna z nakładek przyklejonych do zębów się oderwała. Smith pokazała, jak teraz wygląda jej uśmiech. Wyraźnie widać, że tiktokerka ma sporych rozmiarów dziurę. 

To jednak nie koniec problemów influencerki. Chelsea powiedziała, że po tej sytuacji jej licówki zaczęły regularnie odpadać. Zdarza się to nawet podczas szczotkowania zębów. I choć - jak dodała - można łatwo nałożyć nakładki z powrotem, to jednak nie tak wyobrażała sobie efekt zabiegu. Szczególnie że zapłaciła za niego ogromną sumę pieniędzy. Tiktokerka przyznała też, że przez to, co się dzieje, zęby znowu stały się jej kompleksem.

Zobacz także: Zrobiła sobie tatuaż na wardze. Efektu żałuje do dziś

Były bardzo drogie, a ich wykonanie niezwykle czasochłonne. Teraz mam ochotę je zdjąć. Nie mogę tego zrobić, ponieważ pracuję na co dzień przed kamerami. Cały czas zdejmuję i zakładam tę licówkę. To bardzo bolesne - dodała.

Internauci komentują

Nagranie tiktokerki szybko obiegło sieć i stało się viralem. Do tej pory zostało obejrzane ponad 760 tys. razy. Pod wideo pojawiło się mnóstwo komentarzy. Okazuje się, że wiele osób ma podobne doświadczenia z licówkami. 

Miałam tak samo! Wszystkie licówki mi odpadły.
 
To wygląda strasznie... - brzmią komentarze.

A wy co o tym sądzicie?

Zobacz także: Ma 48 lat, a wygląda na nie więcej niż 25. Internauci nie mogą w to uwierzyć

loader
Kosmetyki, które znajdziesz w kuchni. TOP 15 naturalnych produktów do pielęgnacji
15 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl/kobieta.wp.pl