Zamknij

Tiktokerka powiększyła sobie usta. Mówi, że zabieg zrujnował jej twarz

21.11.2022 10:59

Erin Woodhurst wybrała się do salonu medycyny estetycznej w celu powiększenia sobie ust. Efekt zabiegu daleki był jednak od jej oczekiwań. "Wyglądam, jakby użądliła mnie pszczoła" - podsumowała tiktokerka.

Tiktokerka powiększyła sobie usta. Mówi, że zabieg zrujnował jej twarz
fot. tiktok.com/@erin.woodhurst

Zabiegi medycyny estetycznej cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Popularne jest m.in. powiększanie ust. Nie ma się zresztą co dziwić. Tego typu rozwiązanie pozwala łatwo i szybko zmienić wygląd warg. Niestety czasem efekt takiego zabiegu może być daleki od naszych oczekiwań. Ostatnio przekonała się o tym Erin Woodhurst. Teraz tiktokerka przestrzega inne kobiety.

Tiktokerka powiększyła sobie usta. Mówi, że zabieg zrujnował jej twarz

Do nagrania tej tiktokerki dotarła Wirtualna Polska Kobieta. Erin umówiła się na wizytę w salonie medycyny estetycznej w celu powiększenia sobie ust. Coś jednak poszło nie tak... Influencerka twierdzi, że zabieg zrujnował jej twarz.

W wargi kobiety wstrzyknięto zbyt dużo wypełniacza, co w konsekwencji doprowadziło do jego migracji. W efekcie usta Erin wyglądały bardzo nienaturalnie. Były opuchnięte, grudkowate i - co chyba najgorsze - krzywe. Miejscami pojawiły się też siniaki. Teraz kobieta przestrzega innych.

Zobacz także: Poszła na laminację brwi. Gdy zobaczyła, jak wygląda, nie mogła przestać się śmiać

Wyglądam, jakby użądliła mnie pszczoła - napisała tiktokerka w opisie nagrania.

Internauci komentują

Nagranie Erin obiegło sieć i stało się viralem. Do tej pory zostało obejrzane ponad 100 tys. razy. Pod wideo pojawiło się mnóstwo komentarzy. Użytkownicy aplikacji są w szoku. Wiele osób napisało influencerce, że powinna natychmiast zmienić kosmetyczkę.

Inna tiktokerka natomiast zauważyła, że w ostatnim czasie wiele kobiet rujnuje sobie urodę właśnie przez podobne zabiegi. Dodała, że Erin wyglądała wspaniale przed powiększaniem ust.

Musisz znaleźć nową kosmetyczkę.
 
Miałam ten sam problem! - brzmią komentarze.

A wam jak podoba się efekt zabiegu?

Zobacz także: Ta kobieta nie uśmiechała się przez 40 lat, żeby nie mieć zmarszczek. Tak wygląda obecnie

loader
5 tańszych zamienników kultowych, drogich kosmetyków
5 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl/kobieta.wp.pl/thesun.co.uk