Zamknij

Te trojaczki nie mogą znaleźć partnerów. Wszystko przez ich wygląd

23.11.2021 14:36

Wydawać się może, że piękne kobiety zawsze mają wielu adoratorów. U tych sióstr jest wręcz przeciwnie. Wygląd przeszkadza im w znalezieniu partnerów.

Te trojaczki nie mogą znaleźć partnerów. Wszystko przez ich wygląd
fot. Shutterstock

Relacje rodzinne często mogą stawać na przeszkodzie naszemu udanemu życiu miłosnemu. Może się tak dziać nawet wtedy, gdy mamy dobre relacje z bliskimi. Problem leży raczej w mężczyznach, którzy zaczynają się nami interesować. Niedawno pisałyśmy o kobiecie, której mama odbija facetów, ponieważ wygląda młodziej od niej. Teraz podobnie jest z tymi siostrami. Trojaczki, które robią furorę na TikToku, wyglądają bowiem identycznie i przez to żadna z nich nie może znaleźć wartościowego faceta.

Zobacz także: Ma 26 lat, a od 7 nie może znaleźć faceta. Swoim wyglądem onieśmiela mężczyzn

Te trojaczki nie mogą znaleźć partnerów. Wszystko przez ich wygląd

Sherena, Kayley i Elise Terry to 18-letnie siostry z angielskiego Kentu. Dziewczyny wyglądają identycznie i robią furorę na TikToku, gdzie wspólnie prowadzą konto o nazwie @terrytriplets. I choć cieszą się zainteresowaniem mężczyzn, z reguły nie trafiają dobrze, jeżeli chodzi o wybór partnerów.

Jak podaje portal dailymail.co.uk dziewczyny mają duży problem ze znalezieniem facetów. Wszystko dlatego, że ci nie potrafią się zdecydować, która z nich jest najpiękniejsza. Często je porównują, a niekiedy nawet flirtują z trzema na raz, żeby zwiększyć swoje szanse. Ostatecznie oczywiście psują tym swój wizerunek, bowiem dziewczyny są ze sobą na tyle blisko, że prawda szybko wychodzi na jaw. 

Zazwyczaj chłopcy porównują nas w komentarzach na TikToku, mówiąc, która z nas jest ładniejsza lub chudsza, a czasami robią to też dziewczyny, ale zawsze chodzi o nasz wygląd - powiedziała Sherena.

Dziewczyny bardzo się kochają, ale przyznają też, że bywają chwile, gdy posiadanie dwóch takich samych sióstr może być uciążliwe.

Zobacz także: Najpiękniejsza matka i córka w sieci. Wyglądają tak samo, choć dzieli je 30 lat różnicy

Mężczyźni chcą się umawiać z trzema siostrami naraz

18-latki przyznają, że bywa im przykro, gdy widzą komentarze, w których są porównywane. W dodatku żadna z nich nie jest w stanie znaleźć prawdziwej miłości.

To sprawia, że trudniej jest znaleźć miłość, ponieważ chłopcom wydaje się dziwne, że mają dziewczynę, która ma dwie identyczne siostry - to zdecydowanie ich zniechęca - dodaje Sherena. 

Kobiety podkreślają, że każda z nich ma swoją własną osobowość i właśnie to wyróżnia je na tle pozostałych. A tym, którzy proponują im wspólną randkę, mówią stanowcze "nie." Możecie się o tym przekonać oglądając ich tiktokowe nagrania. 

Zobacz także: Tiktokerka przekonuje: "Seks na pierwszej randce to podstawa". Ma mocne argumenty

loader
Margot Robbie w czarnej sukni i z czerwoną szminką na ustach na czerwonym dywanie przed galą rozdania Oscarów
10 Zobacz galerię
fot. ROBYN BECK/AFP/East News

Źródło: dailymail.co.uk/TikTok