Zamknij

Seksowna babcia podbija TikToka. Ta kobieta udowadnia, że wiek to tylko liczba

17.11.2021 10:46
Seksowna babcia podbija TikToka. Ta kobieta udowadnia, że wiek to tylko liczba
fot. Shutterstock

Niektóre osoby mają taką charyzmę, że ich filmiki w błyskawicznym tempie podbijają TikToka. Jedną z nich jest starsza, ale seksowna pani - babcia Susie. 

Babcia kojarzy nam się ze starszą panią w fotelu, robiącą na drutach. Oczywiście to nieco bajkowy wizerunek, ale mało kto myśli o mamach swoich rodziców w kategorii "seksownych kobiet". Są jednak panie, które udowadniają, że grubo się mylimy, a babcie też mogą być gorące i modne. Niedawno pisaliśmy o 63-latce, która ma ciało nastolatki. Teraz przyszedł czas na dojrzałą tiktokerkę, która podbija aplikację swoimi filmikami. Tylko zobaczcie, jak prezentuje się seksowna babcia, której nagrania stały się hitem w sieci. 

Zobacz także:  Została okrzyknięta najseksowniejszą babcią świata. Ma 50 lat i niesamowitą figurę

Seksowna babcia podbija TikToka. Ta kobieta udowadnia, że wiek to tylko liczba

Babcia Susie, która na TikToku ukrywa się pod nazwą @soozer007, ma ponad 320 tysięcy obserwatorów. Trudno się dziwić, jej filmiki są naprawdę gorące. 

Kobieta jest wysportowana, ma zarysowane mięśnie brzucha i modnie się ubiera. Gdyby nie fakt, że sama przyznaje się do bycia babcią, nikt nie powiedziałby, że ma już wnuki.

Mam wielu młodszych przyjaciół, którzy nie dowierzają, że mam 56 lat, pięcioro dorosłych dzieci i jestem babcią. Jem naprawdę zdrowo, mogę tańczyć z nimi w każdą sobotnią noc i umiem zrobić martwy ciąg lepiej od nich - informuje z dumą w jednym ze swoich filmików. 

I choć zdarza jej się spotkać z opiniami, że babci nie wypada nosić bluzek z odkrytym brzuchem, sama zdaje się tym nie przejmować. Tylko zobaczcie jej nagrania. 

Zobacz także:  Okrzyknięto ją "najpiękniejszą babcią świata". Nie zgadniecie, ile ma lat 

Babcia Susie podbija TikToka

Internauci pokochali babcię Susie. Trudno im się dziwić - człowieka o takiej charyzmie nie sposób nie uwielbiać. W komentarzach nie mogą wyjść z zachwytu. 

Przysięgam, jesteś moją ulubienicą. 

 

Jesteś po prostu spektakularna. 

 

Uwielbiam twoje filmy - piszą tiktokerzy.

A jak wam podobają się nagrania babci Susie? 

Zobacz także:  Ta 41-latka wygląda jak siostra swojej córki. Zdradziła, czemu zawdzięcza młody wygląd

Źródło: thesun.co.uk/TikTok