Sekret idealnej figury Julii Wieniawy. Wyeliminowała z diety te dwa produkty

10.03.2023 10:10

Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia. Gra w serialach, filmach, teatrze i śpiewa. Gwiazda jest ogromną fanką jogi. To między innymi tej aktywności fizycznej zawdzięcza szczupłą sylwetkę. Julia Wieniawa przestrzega także specjalistycznej diety. Jak wygląda jej codzienny jadłospis?

Dieta Julii Wieniawy
fot. TRICOLORS/East News / Jakich produktów spożywczych Julia Wieniawa unika?

Julia Wieniawa zyskała rozpoznawalność dzięki roli w serialu „Rodzinka.pl”, w którym wcielała się w postać Pauliny. Mimo młodego wieku ma na koncie wiele osiągnięć. Zagrała główne role m.in. w filmach „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”, oraz „Small World”. W 2022 roku wydała swój debiutancki album studyjny pt. „Omamy”. Była finalistką jedenastej edycji programu rozrywkowego Telewizji Polsat „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”.

Julia Wieniawa, jak przystało na gwiazdę młodego pokolenia, jest również influencerką. Aktywnie działa w mediach społecznościowych. Jej instagramowe konto obserwuje ponad 2 mln użytkowników. Gwiazda relacjonuje na nim swoją codzienność, informuje o nowych przedsięwzięciach artystycznych i pokazuje, jak dba o sylwetkę. Artystka może pochwalić się bowiem smukłą i wysportowaną figurą. Zawdzięcza to konsekwentnym treningom oraz specjalistycznej diecie.

Dieta Julii Wieniawy. To je, by wyglądać i czuć się perfekcyjnie

Julia Wieniawa dba o swój wygląd. Nie stroni od aktywności fizycznej. Jest miłośniczką jogi, ale lubi również treningi cardio. Nienaganna sylwetka aktorki to także wynik dobrze dobranej, zbilansowanej diety, której od dawna przestrzega. Co je, by wyglądać perfekcyjnie?

Julia Wieniawa zmaga się z niedoczynnością tarczycy i Hashimoto. Specjalistyczna dieta pomaga jej w walce z objawami choroby. Aktorka stara się jeść trzy posiłki dziennie, stosuje też 16-godzinny post. Podkreśla, że Intermittent Fasting jest bardzo skuteczny i szybko przynosi efekty.

Zobacz również: Anna Wendzikowska w nowej fryzurze. Wybrała modne cięcie

Jakich produktów spożywczych Julia Wieniawa unika? Aktorka w rozmowie z „Faktem” przyznała, że nie je glutenu. - W ogóle nie piję alkoholu. Nawet jak pójdę na imprezę, to piję wodę. To jest ogromne wyrzeczenie i ciężka praca – podkreśliła.

Artystka dba również o odpowiednią suplementację. Regularnie bierze witaminę D3, K2, magnez, ashwagandhę, guaranę i omegę-3.

loader

RadioZET.pl