Zamknij

Znamy sekret figury Halle Berry. Na dobre wyeliminowała jedną rzecz z diety

13.01.2022 12:59

Halle Berry jest piękną aktorką o zjawiskowej figurze. Wiemy, jak gwiazda dba o swoją sylwetkę. Wiele lat temu wyeliminowała z diety jeden produkt.

Sekret figury Halle Berry. Aktorka zrezygnowała z jednego produktu
fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Hollywoodzkie gwiazdy dwoją się i troją, żeby zachować piękną sylwetkę. Każda z nich ma też swoje sposoby na szczupłą figurę - np. Jessica Alba stawia na grillowane produkty i świeże warzywa. Jeszcze inny sekret ma Halle Berry. Aktorka wiele lat temu musiała wyeliminować ze swojej diety jeden produkt ze względów zdrowotnych. To właśnie ten składnik bywa najbardziej zabójczy dla naszej figury. Sami zobaczcie, o jaki produkt chodzi i jak na co dzień wygląda dieta Halle Berry.

Zobacz także: Jennifer Lopez znów zachwyciła figurą w bikini. Gwiazda ciężko pracuje nad sylwetką

Sekret figury Halle Berry. Aktorka zrezygnowała z jednego produktu

Halle Berry ma dziś 55 lat. 33 lata temu u aktorki zdiagnozowane cukrzycę. Od tamtej pory gwiazda musi szczególnie dbać o swój jadłospis. 

Halle wyeliminowała ze swojej diety cukier. Jak podaje womenshealth.pl dawniej aktorka jadła na śniadanie głównie płatki śniadaniowe i batoniki. Od lat jednak jej dieta wygląda zupełnie inaczej. 

Moje zdrowie było zagrożone. Musiałam przerzucić się na zdrowsze opcje. Wszystko, co słodkie poszło w odstawkę - cukierki, desery, nawet bardzo słodkie owoce. Na początku było ciężko. Przez całe życie opierałam swoją dietę na cukrze. Kiedy z niego zrezygnowałam, borykałam się z bólami głowy i okropnymi wahaniami nastroju - zdradziła gwiazda w jednym z wywiadów.

Jak zatem teraz wygląda dieta Halle Berry?

Zobacz także: Justyna Steczkowska ma zjawiskową figurę. Teraz zdradziła jej sekret

Jak wygląda dieta Halle Berry?

Aktorka nauczyła się żyć z cukrzycą. Wie jednak, że podstawą jej jadłospisu muszą być zdrowe produkty.

Właśnie dlatego dieta gwiazdy opiera się przede wszystkim na zdrowych tłuszczach - często sięga po ryby czy awokado. Zamiast produktów o wysokiej zawartości węglowodanów wybiera natomiast ich niskowęglowodanowe odpowiedniki. 

Zobacz także: Beata Kozidrak zdradziła sekret swojej figury. Unika produktów, które trudno wyeliminować

loader
Ile ważą gwiazdy? Niektóre nie boją się do tego przyznać [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Źródło: womenshealth.pl