Zamknij

Rossmann przygotował wyjątkowy kalendarz adwentowy. Codziennie ma dla ciebie inną niespodziankę

02.12.2021 11:29
Rossmann: kalendarz adwentowy - codziennie nowa niespodzianka i promocja
fot. Shutterstock

Wszyscy uwielbiamy kalendarze adwentowe. Rossmann wykorzystał ten fakt i przygotował wyjątkową promocję dla swoich klientów. Poznaj jej szczegóły.

Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami. Odliczaniu do świąt co roku towarzyszy otwieranie kalendarzy adwentowych. Tego typu pudełeczka z niespodziankami możemy dostać w przeróżnej formie. Najpopularniejszą opcją, którą uwielbiają dzieci, są oczywiście te ze słodyczami. Dorośli lubią sięgać natomiast np. po wersje z kosmetykami. Takie są m.in. kalendarze adwentowe z Rossmanna, wśród których możemy znaleźć propozycje od różnych firm. Drogeria postanowiła jednak też stworzyć własną wersję tego typu gadżetu. Tym samym przygotowała dla swoich klientów wspaniałą zabawę na 24 dni.

Zobacz także:  Jakie kalendarze adwentowe znajdziesz w Douglasie? Sprawdź nasz przegląd

Kalendarz adwentowy Rossmann: codziennie nowa niespodzianka i promocja

Sklepy przygotowują różne promocje na grudzień, ale ta, którą teraz zorganizował Rossmann, przerosła nasze oczekiwania - po prostu ją uwielbiamy.

Najpopularniejsza drogeria w Polsce postanowiła zorganizować dla swoich stałych klientów zabawę. Od 1 grudnia aż do świąt mogą oni wziąć udział w wyjątkowej akcji promocyjnej.

W aplikacji Rossmann dostępny jest... kalendarz adwentowy. Codziennie możemy otworzyć kolejny prezent, w którym kryje się wyjątkowa niespodzianka. W poszczególnych okienkach schowane są m.in. kupony rabatowe, produkty za 1 grosz oraz konkursy z kartami podarunkowymi do wygrania. 

Jeżeli jeszcze nie wzięłyście udziału w zabawie, koniecznie się pospieszcie. Nie możecie bowiem ani cofnąć się do wcześniejszych dni, ani przyspieszyć otwierania kolejnych okienek. Nie zapomnijcie zatem o regularnym sprawdzaniu swojej aplikacji Rossmann. 

Zobacz także:  Ten kosmetyk był modny 20 lat temu. Teraz wraca do łask, a kupicie go za 5 zł w Rossmannie

Promocja w Rossmannie na grudzień 2021

Kalendarz adwentowy to niejedyna promocja, którą Rossmann zorganizował w grudniu. Jak co miesiąc drogeria przeceniła też wybrane kosmetyki. To zatem idealny moment, żeby kupić dla bliskich wyjątkowe prezenty świąteczne.

Taniej dostaniecie m.in. kremy do twarzy marki Nivea, produkty Christiana Laurenta oraz Dermiki i Eveline Cosmetics. Dodatkowo za grosze kupicie wszelkiego rodzaju maseczki, lakiery do paznokci i pomadki. 

Zobacz także: Ta japońska maska do twarzy nawilża i wygładza skórę. Kupisz ją za 3 zł w Rossmannie

Źródło: rossmann.pl