Przedłużyła rzęsy o około 10 cm. Internauci są w szoku: "Jak miotła"

05.12.2022 13:11

Pewna influencerka postanowiła nieco zaszaleć i przedłużyła swoje rzęsy o około 10 cm. Internauci nie mogą w to uwierzyć. "To jest przerażające" - piszą pod wideo.

Przedłużyła rzęsy o około 10 cm. Internauci są w szoku: "Jak miotła"
fot. Shutterstock/Instagram.com/beautysquabe/

Przedłużanie rzęs to zabieg, który cieszy się ogromną popularnością. Nic zresztą dziwnego. Aplikując sztuczne kępki, można optycznie wydłużyć oraz pogrubić swoje naturalne włoski. Na ten modny zabieg zdecydowała się ostatnio pewna influencerka z Nigerii. Gdy pokazała, jak wygląda, internauci nie mogli uwierzyć.

Przedłużyła rzęsy o około 10 cm

Do tego nagrania dotarł portal kobieta.onet.pl, a pojawiło się ono na profilu "beautysquabe" na Instagramie. Na wideo widać influencerkę, która przykleiła sobie sztuczne rzęsy do powieki. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie ich długość - włoski mają prawdopodobnie około 30 cm. 

Kobieta postanowiła więc je skrócić. Na filmie pokazano, jak bierze nożyczki i obcina sztuczne rzęsy mniej więcej w 3/4 ich długości. Nadal jednak włoski mają imponujące wymiary - sięgają ok. 10 cm. Na koniec influencerka, chcąc jeszcze bardziej podkreślić ich nietypowy wygląd, maluje rzęsy maskarą. Co ciekawe - jak podał portal kobieta.onet.pl za serwisem legit.ng - do tego zabiegu Nigeryjka użyła prawdziwych sztucznych włosów.

Zobacz także: Ten produkt kosztuje grosze, a pomoże ci schudnąć bez wyrzeczeń. Kupisz go w każdym sklepie

Internauci nie mogą uwierzyć: "Jak miotła"

Post na Instagramie spotkał się z żywą reakcją internatuów. Pod wideo pojawiło się mnóstwo komentarzy. Użytkownicy serwisu są w szoku. Wiele osób napisało, że włoski przypominają miotłę. Niektórzy też zauważyli, że influencerka, nosząc takie rzęsy przez dłuższy czas, może nabawić się problemów zdrowotnych. Nie wszyscy jednak krytykowali kobietę. Część osób przyznała, że Nigeryjka wygląda rewelacyjnie i z pewnością będzie wyróżniać się na mieście. 

Zrobisz sobie krzywdę.
 
Prawie jak miotła.
 
To jest przerażające.
 
Wyglądasz bosko. Nie jesteś nudna - brzmią komentarze.

A wy co o tym sądzicie?

Zobacz także: Ma 48 lat, a wygląda na nie więcej niż 25. Internauci nie mogą w to uwierzyć

loader
Kosmetyki, które znajdziesz w kuchni. TOP 15 naturalnych produktów do pielęgnacji
15 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl/kobieta.onet.pl