Zamknij

Polka schudła 100 kg w 3,5 roku. Efekt jej metamorfozy robi furorę w sieci

28.11.2022 15:12

Kasia Guzik kilka lat temu obrała w życiu ważny cel - ze względów zdrowotnych postanowiła schudnąć 100 kg. W listopadzie 2022 roku osiągnęła w tym zakresie sukces. Swoją wyboistą drogą, a także efektami metamorfozy podzieliła się w sieci. Zobaczcie, jaką przemianę przeszła.

Kasia Guzik
fot. instagram.com/100_kg_lzejsza

W mediach społecznościowych nie brakuje kont osób, które w pewnym momencie swojego życia postanowiły je diametralnie zmienić i osiągnęły zamierzony cel, relacjonując swoją ścieżkę w sieci. Jedną z takich internautek jest Kasia Guzik, która lata temu doszła do wniosku, że chce schudnąć i zadbać o swoje zdrowie. Kobieta opracowała ambitny plan - chciała zrzucić 100 kg. I teraz jej się to udało.

W trakcie długiej i krętej drogi wpadła również na pomysł założenia na Instagramie profilu, na którym mogłaby dzielić się z obserwatorami poszczególnymi etapami metamorfozy. Dzisiaj jej konto śledzi ponad 110 tys. ludzi, a ona zdradziła im, jak osiągnęła to, co sobie postanowiła.

Zobacz także: Chciała schudnąć i wydała na to 100 tys. złotych. Dziś szokuje swą metamorfozą

Schudła 100 kg w 3,5 roku. Ujawniła, jak to zrobiła

Kasia Guzik to piękna blondynka, która w sieci funkcjonuje pod nickiem @100_kg_lzejsza. Kobieta już kilka lat temu doszła do wniosku, że musi coś zrobić ze swoim życiem - jej waga bowiem zaczęła pokazywać niebezpiecznie wysokie wartości. Internautka uznała, że to najwyższy czas, aby się za siebie wziąć.

Swoją walkę o zdrowie zaczęła w 2019 roku. W ciągu dwóch lat zrzuciła aż 85 kg. Od 2021 roku jej poczynania możemy śledzić w sieci na Instagramie. Jak podaje portal kobieta.gazeta.pl, to tu też w jednym z pierwszych wpisów wyznała, że chciałaby móc kiedykolwiek powiedzieć: "A to wszystko zaczęło się 100 kg temu...". I teraz może to powiedzieć z pełnym przekonaniem. 17 listopada 2022 roku Kasia osiągnęła cel - jej waga pokazuje obecnie 100 kg mniej.

Oficjalnie. 3,5 roku. 100 kg lżejsza. Zrobiłam to. Duma. I wzruszenie - napisała pod postem, który towarzyszy nagraniu ukazującym jej przemianę.

Instagramerka przeszła ogromną metamorfozę. Inspiruje innych

Internauci są zachwyceni metamorfozą kobiety. Dają temu wyraz w licznych komentarzach, które pojawiają się pod publikowanymi przez nią zdjęciami i wideo.

Ogromne brawa!!!
 
Jesteś wspaniałą, cudowną i inspirującą kobietą.
 
Aż mi się łezka uroniła - piszą obserwatorzy.

Wiele osób pyta Kasię, jak udało jej się osiągnąć takie efekty. Okazuje się, że kobieta nie stosowała żadnej konkretnej diety. W jej przypadku zadziałało liczenie kalorii - dbała bowiem o deficyt kaloryczny - a także rozsądek i priorytety. Przyznała też, że korzystała z wielu darmowych materiałów wspierających osoby w jej sytuacji. Wszystkie te rzeczy dostępne są w sieci.

Źródło: Instagram/kobieta.gazeta.pl

loader
Metamorfozy polskich gwiazd. Nie uwierzycie, że one tak wyglądały [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News