Zamknij

Ta kobieta pokazuje, jak naprawdę wygląda jej ciało. Różni się od zdjęć z Instagrama

11.04.2022 12:31

Jedna z instagramerek zestawiła swoje zdjęcia z profilu z tym, jak naprawdę wygląda jej ciało. Okazuje się, że różnice są kolosalne.

Pokazała, jak naprawdę wygląda jej ciało. Porównała je z "idealnymi" zdjęciami
fot. Shutterstok

Nie od dziś mówi się o tym, że Instagram kreuje idealny świat, który w rzeczywistości nie istnieje. W dużej mierze przyczyniają się do tego użytkowniczki aplikacji, które stosują filtry podczas przeróbki swoich zdjęć, a jednocześnie wiedzą, co zrobić, żeby ich ciało wyglądało lepiej. Niektóre z nich nawet udowadniają, że zdarza im się podkolorować rzeczywistość. Ta kobieta zestawiła swoje instagramowe zdjęcia z fotografiami, na których prezentuje, jak naprawdę wygląda jej ciało. Wychodzi na to, że różnice są ogromne.

Zobacz także: Okrzyknięto ją blogerką z "dziwną twarzą". Ma odważne zdjęcia i wielu obserwatorów

Pokazała, jak naprawdę wygląda jej ciało. Porównała je z "idealnymi" zdjęciami

Portal papilot.pl dotarł do profilu instagramerki @georgie.clarke, która udowadnia, że to, co widzimy na Instagramie, jest zaledwie wykreowanym światem. 

Kobieta na co dzień prowadzi zdrowy tryb życia. Ma piękne ciało, ale pokazuje, że to, w jaki sposób prezentuje je na Instagramie, bywa iluzją. 

Oba ciała są zdrowe! To, że potrafię sprytnie pozować i na jednym zdjęciu ułożyć ciało w kształt klepsydry, nie oznacza, że nie ma wzdętej wersji mojego brzucha! To jest prawdziwe - napisała pod jednym ze swoich zdjęć. 

W innych postach pokazywała, że wpływ na to, jak wyglądamy, może mieć wiele czynników. Internauci, którzy komentują jej wpisy, są w szoku, ale też są niezwykle wdzięczni za jej szczerość. 

Uwielbiam takie posty. 
 
Uwielbiam, że to robisz. To naprawdę ważne i pomaga nam poczuć się lepiej ze sobą. 
 
Dziękuję, że jesteś sobą - piszą internauci. 

Co tak naprawdę robi instagramerka, żeby jej zdjęcia były bardziej "idealne"? 

Zobacz także: Internauci żartują z mężczyzn robiących zdjęcia swoim kobietom. Powstał fan page Boyfriends of Instagram

Instagramerka pokazuje, jak jej ciało wygląda naprawdę

Instagramerka na swoich zdjęciach pokazała, że tak naprawdę wszystko może wpłynąć na to, jak wyglądamy w sieci. Począwszy od odpowiedniej pozy, poprzez światło, a skończywszy na doborze odzieży. 

Sami zobaczcie, jakie sztuczki zaprezentowała kobieta. Trzeba przyznać, że różnica pomiędzy tymi zdjęciami jest kolosalna. 

Zobacz także: Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

loader
Gwiazdy bez makijażu. Te panie nie boją się pokazać w naturalnym wydaniu
15 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News

Źródło: papilot.pl/Instagram