Zamknij

Atakowano ją przez wygląd nosa. Efekt tej operacji jeszcze pogorszył sprawę

22.11.2022 12:26

Młoda kobieta zmęczona kąśliwymi uwagami na temat swojego nosa postanowiła go poprawić. Okazało się, że operacja przyniosła odwrotny skutek do oczekiwanego. Wiele osób nadal nie przestaje dręczyć 22-latki. Jak teraz wygląda?

Kobieta po operacji plastycznej
fot. Shutterstock/tiktok.com/@maisyedwards

Kompleksy dotyczące wyglądu potrafią rujnować życie wielu osobom. Niestety często potęgowane są one przez brak akceptacji otoczenia. Zdarza się, że właśnie z tego powodu decydujemy się na operacje plastyczne. Takiej poddała się ostatnio Maisa Edwards. Wszystko przez to, że miała dość swojego nosa.

Zobacz także: Przed snem zakleja usta taśmą. Ten trend z TikToka wywołuje dreszcze

Ta kobieta zrobiła operację nosa. Takiego efektu się nie spodziewała

Pewna 22-latka zdecydowała się na operację nosa i w tym celu poleciała do Turcji. Jej marzeniem było przestać być atakowaną za swój wygląd.

Maisa Edwards zaczęła dążyć do tego, aby jej nos wyglądał jak po nałożeniu filtra na Instagramie. To już jej drugi zabieg tego typu na, który się odważyła.

22-latka na co dzień działa w internecie i narażona jest na setki komentarzy kierowanych w swoją stronę. Za każdy razem, gdy poddaje się zabiegom, ma nadzieję, że spotka się z większym uznaniem obserwatorów.

Szybko okazało się, że decyzja dotycząca ostatniej operacji nie była tak dobra, jak przypuszczała. Efekt wszystkiego tylko pogorszył jej sytuację.

Internauci nie zareagowali pozytywnie

Choć tiktokowe nagrania, na których Maisa chwali się swoim zabiegiem, zdobyły miliony wyświetleń, ta i tak nie mogła poczuć się w pełni akceptowana. Pod jej postami szybko zaczęły pojawiać się krytyczne uwagi.

To wygląda absolutnie okropnie.
 
Dziewczyno, skończysz, wyglądając jak Jocelyn Wildenstein.
 
To nie był dobry pomysł.

Jak widać, zabieg medycyny estetycznej nie zawsze musi gwarantować to, że nagle zostaniemy docenieni przez społeczeństwo. Po tym, jak upłynęło trochę czasu, a rany i opuchlizna po operacji zniknęły, kobieta i tak chwali się swoim nosem. Okazuje się, że niektórzy lubią jej wygląd. 

Jesteś perfekcyjna.
 
Wyglądasz zachwycająco - to tylko kilka z wielu przychylnych komentarzy.

A co wy sądzicie o takim zabiegu? Czy nos, który wygląda, jak po użyciu instagramowego filtra przypadł wam do gustu?

loader
Nieudane operacje plastyczne gwiazd. Same nie są z nich zadowolone
10 Zobacz galerię
fot. Pawel Wodzynski/East News