Zamknij

Ma 48 lat, a wygląda na nie więcej niż 25. Internauci nie mogą w to uwierzyć

29.11.2022 12:31

Julies to popularna tiktokerka, która wygląda niezwykle młodo. Nic więc dziwnego, że jej obserwatorzy stwierdzili, że może mieć nie więcej niż 25 lat. Jak się jednak okazuje, Brazylijka jest dwa razy starsza. Internauci nie dowierzają.

Ma 48 lat, a wygląda na nie więcej niż 25. Internauci nie mogą w to uwierzyć
fot. Shutterstock/tiktok.com/@tiktokjulies

Niektóre kobiety wyglądają na znacznie młodsze, niż są w rzeczywistości. Czasem to zasługa dobrych genów, innym razem właściwej pielęgnacji, a niekiedy specjalistycznych zabiegów kosmetycznych. Ostatnio pisaliśmy o 45-letniej Joleen Diaz i jej 21-letniej córce, którą ludzie biorą za jej siostrę. Teraz z kolei głośno zrobiło się o pewnej Brazylijce. Gdy tiktokerka zdradziła swój prawdziwy wiek, internauci nie mogli uwierzyć.

Ma 48 lat, a wygląda na nie więcej niż 25

Julies to tiktokerka, która działa w sieci pod nazwą "tiktokjulies". Influencerka jest niezwykle popularna - jej konto w aplikacji obserwuje ponad 45 tys. osób. Brazylijka na profilu dzieli się głównie urywkami z życia codziennego. Na filmikach nierzadko prezentuje też swoją seksowną sylwetkę i odważne, niekiedy dość kuse stroje. Jedno z jej ostatnich nagrań zrobiło prawdziwą furorę na TikToku. Do wideo dotarła Wirtualna Polska Kobieta.

Brazylijka postanowiła odnieść się w nim do swojego wieku. Wyjaśniła, że bardzo często słyszy komplementy na temat tego, jak młodo wygląda. W końcu postanowiła zdradzić, ile naprawdę ma lat. Okazuje się, że Julies urodziła się w 1974 roku, więc w 2022 r. skończyła 48 lat.

Zobacz także: Nowa moda na odchudzanie. Tiktokerki jedzą tę roślinę na potęgę

Internauci nie dowierzają

Nagranie tiktokerki szybko obiegło sieć i stało się viralem. Do tej pory zostało obejrzane ponad 6,7 mln razy. Pod wideo pojawiło się mnóstwo komentarzy. Większość internautów była w szoku. Niektórzy napisali, że niemożliwe, żeby tiktokerka wyglądała tak młodo w wieku 48 lat. Inni przyznali, że bardzo jej tego zazdroszczą.

Ja tak wyglądałam jak miałam 20 lat.
 
Nie wierzę w to.
 
Niemożliwe - brzmią komentarze.

A wy co o tym sądzicie? Brazylijka wygląda na swój wiek?

Zobacz także: Ta kobieta wszczepiła sobie rogi. "Jestem naprawdę szczęśliwa"

loader
Kosmetyki, które znajdziesz w kuchni. TOP 15 naturalnych produktów do pielęgnacji
15 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl/kobieta.wp.pl