Zamknij

Ludzie myślą, że są siostrami. W rzeczywistości to 45-letnia matka i jej 21-letnia córka

22.11.2022 12:06

Joleen Diaz skończyła 45 lat, ale patrząc na jej zdjęcia naprawdę trudno w to uwierzyć. Influencerka wygląda niezwykle młodo. Do tego stopnia, że wielu ludzi myśli, że jej 21-letnia córka Meilani Parks jest jej siostrą.

Ludzie myślą, że są siostrami. W rzeczywistości to 45-letnia matka i jej 21-letnia córka
fot. instagram.com/joleendiaz

Niekiedy spotykamy osoby, które w ogóle nie wyglądają na swój wiek. Czasem to zasługa różnych zabiegów, ale zdarza się, że za ich młodą prezencją stoją po prostu dobre geny. Jakiś czas temu pisaliśmy o pewnej 40-latce, która wygląda jak koleżanka jej 20-letniego syna. Ostatnio z kolei głośno zrobiło się o Joleen Diaz i jej córce Meilani Parks. Choć dzieli je ponad 20 lat różnicy, ludzie biorą kobiety za siostry.

Ludzie myślą, że są siostrami. W rzeczywistości to 45-letnia matka i jej 21-letnia córka

O tych niezwykłych influencerkach napisała Wirtualna Polska Kobieta. 45-letnia nauczycielka Joleen Diaz jest łudząco podobna do swojej 21-letniej córki Meilani Parks. Nic więc dziwnego, że wiele osób myśli, że są siostrami. W rzeczywistości dzieli je 24 lata różnicy. Kobiety są sobie niezwykle bliskie. Uwielbiają spędzać razem czas. 

Robimy wspólnie wiele rzeczy - podróżujemy, chodzimy na zakupy czy ćwiczymy. Czasem po prostu leżymy na kanapie i rozmawiamy - mówi Joleen.

Co więcej, influencerki przyznały, że chodzą razem nawet na randki (Joleen i ojciec Meilani rozstali się polubownie 15 lat temu). Kobiety nie narzekają na brak adoratorów. 

Zobacz także: Jej waga wzbudza dużo emocji. Swoim postem podbiła Instagram

Seksowna mama zdradziła sekret swojego młodego wyglądu

Joleen Diaz przyznała, że zaczęła dbać o pielęgnację skóry bardzo wcześniej - miała wtedy 12 albo 13 lat. Od tego czasu codziennie stosuje kremy z filtrem - także w pochmurne, deszczowe dni - oraz serum z witaminą C. Ponadto zwraca uwagę na to, co je. Dba też o właściwą ilość snu i regularną aktywność fizyczną.

Zawsze prowadziłam zdrowy, aktywny tryb życia. Rzadko piję alkohol, dużo odpoczywam i stosuję zbilansowaną, zdrową dietę - zdradziła 45-latka.

Kobieta przekazała córce swoją wiedzę z zakresu pielęgnacji skóry. Ma nadzieję, że ona również w jej wieku będzie wyglądać tak dobrze.

Zobacz także: Gdy się odwróciła, wszyscy zaniemówili. Kobieta szybko miała dość internautów

loader
Kosmetyki, które znajdziesz w kuchni. TOP 15 naturalnych produktów do pielęgnacji
15 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl/kobieta.wp.pl/nypost.com/thesun.co.uk