Zamknij

Te kremy przeciwzmarszczkowe z Lidla mogą zdziałać cuda. Kupisz je za 5,99 zł

12.10.2021 14:41
kosmetyki z lidla
fot. Shutterstock

Pojawiające się zmarszczki są utrapieniem wielu osób. Okazuje się, że odpowiednia pielęgnacja spowolni procesy starzenia. Idealnym kosmetykiem do tego może być krem przeciwzmarszczkowy z Lidla za 5,99 zł.

Pierwsze oznaki starzenia się skóry pojawiają się już przed 30. rokiem życia. Ten problem dotyka zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Nie należy się tym przejmować, a jedynie postawić na odpowiednią pielęgnacyjną rutynę. Pomogą wam w tym kosmetyki, które kupicie w popularnych dyskontach Lidl.

Kremy przeciwzmarszczkowe za 5,99 zł w Lidlu

W najnowszej gazetce reklamowej dyskontu Lidl zwróciłyśmy uwagę na kremy przeciwzmarszczkowe, które można kupić już za 5,99 zł. W ofercie znalazły się aż dwa produkty. Jeden kosmetyk sprawdzi się na dzień, a drugi powinniśmy stosować na noc.

Obydwa produkty w swoim składzie mają dużą zawartość koenzymu Q10 oraz kwasu hialuronowego, które wspierają działanie ochronne komórek skóry. Warto również wspomnieć, że redukują one także głębokie zmarszczki, a przy regularnym stosowaniu spowalniają procesy powstawania nowych.

Screenshot 2021-10-12 at 11-38-02 GAZETKA OD 11 10 Strona 60 - Gazetka Lidla
fot.

lidl.pl

Jak przechowywać kremy do twarzy? Podpowiadamy

Kremy można przechowywać w łazience, jednak znacznie lepszym miejscem do tego jest lodówka. W łazience mogą występować duże skoki temperatur, co może negatywnie wpływać na zachowanie odpowiedniej konsystencji tych produktów.

Zobacz także: To serum z retinolem odmłodzi twój wygląd. To ostatnia szansa, by kupić je w promocji