Zamknij
Kosmetyki, które znajdziesz w kuchni. TOP 15 naturalnych produktów do pielęgnacji
  • mleko Mleko
  • kurkuma Kurkuma
  • kawa Kawa
  • 15 Zobacz
fot. Shutterstock

Naturalne sposoby pielęgnacji są najlepsze. Te produkty spożywcze, które każdy ma w swojej kuchni, rewelacyjnie wpływają na skórę, włosy i paznokcie.

Choć w dzisiejszych czasach w drogeriach możemy dostać wiele różnych produktów do pielęgnacji ciała, twarzy, skóry, włosów i paznokci, w rzeczywistości żaden z nich nie działa tak jak naturalne specyfiki, które kobietom znane są od lat. Takie kosmetyki jak maseczka z kapusty, która łagodzi skórę, nasze babcie stosowały od zarania dziejów. Doskonale wiedziały bowiem, że nigdzie nie znajdą tak cennych produktów do pielęgnacji jak w lodówce i w kuchennych szafkach. Podpowiadamy, jakie zbawienne dla urody produkty wszyscy mamy w swojej kuchni.

Kosmetyki, które znajdziesz w kuchni. TOP 15 naturalnych produktów do pielęgnacji

Drogocenne właściwości mleka, jajek czy cukru są znane od zarania dziejów. Te produkty rewelacyjnie wpływają bowiem na naszą skórę oraz na włosy.

Od pewnego czasu popularne są także właściwości urodowe takich produktów jak: kurkuma, awokado, oliwa z oliwek czy nasiona chia, które nie były obecne w kuchniach naszych babć, ale dla nas są ogólnodostępne.

W galerii znajdziecie naturalne kosmetyki, które niemal każdy może znaleźć w swojej kuchni. Niezależnie od tego, po który z nich sięgniecie, będziecie mogły zadbać zarówno o skórę twarzy i ciała, jak również o włosy i paznokcie.

Zobacz także: Ten produkt nawilża skórę i redukuje cellulit. Stosowały go już nasze babcie

loader