Zamknij
Kompleksy gwiazd - części ciała, których nie akceptują znane kobiety
  • Angelina Jolie i jej duże usta
  • 20 Zobacz
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Niemal każda kobieta ma jakieś kompleksy. Również znane panie nie akceptują wszystkich elementów swojego ciała. Zobaczcie, jakie kompleksy miewają gwiazdy.

Życie gwiazd wydaje nam się idealne. Niektórym zdaje się zatem, że znane kobiety nie mają powodów do narzekań. Zawsze prezentują się zjawiskowo i mogą pozwolić sobie na kamuflowanie swoich niedoskonałości. Okazuje się jednak, że również gwiazdy miewają kompleksy, z którymi nie potrafią sobie poradzić od lat. Co ciekawe, nawet największe światowe aktorki i modelki się z nimi zmagają. 

Kompleksy gwiazd - części ciała, których nie akceptują znane kobiety [ZDJĘCIA]

Z mankamentami urodowymi zmagają się największe gwiazdy. Często to, co my uważamy za ich atut, dla nich jest największą słabością.

Kobiety na całym świecie zazdroszczą Angelinie Jolie ust. Aktorka natomiast ich nienawidzi. Uważa, że jej wargi są nienaturalnie wydęte i ma dość odpowiadania na pytania, czy wykonała operację plastyczną. 

Podobnie jest np. w przypadku Anji Rubik. Figura modelki zachwyca na całym świecie. Ona sama uważa jednak, że jej biodra są zbyt szerokie, co przeszkadza jej w wykonywaniu zawodu. 

Zaskakujący jest także kompleks Natalii Siwiec - uważa bowiem, że jest za chuda. Jej zdaniem pełniejsze kształty i bardziej zaokrąglona twarz sprawiłyby, że wyglądałaby młodziej. Od lat ma jednak problem z tym, żeby przytyć.

Zobaczcie, z jakimi jeszcze kompleksami zmagają się gwiazdy. Wiele z nich kobiety uznałyby za swój atut. 

Zobacz także: Ile ważą gwiazdy? Niektóre nie boją się do tego przyznać [ZDJĘCIA]