Zamknij

Gdy się odwróciła, wszyscy zaniemówili. Kobieta szybko miała dość internautów

21.11.2022 11:15

Pewna kobieta spodziewająca się dziecka zaskoczyła internautów. Wszystko przez filmik umieszczony na TikToku. Wzbudził on tak duże zainteresowanie, że niektórzy nie szczędzili denerwujących pytań.

Kobieta z brzuchem ciążowym
fot. Shutterstock//@sweetie.tiktok/video

Media społecznościowe są kopalnią wiedzy na temat stylu życia wielu osób. Dziś niekoniecznie trzeba mieć na koncie wybitne osiągnięcia, by szybko stać się obiektem zainteresowania szerszej widowni. Tak właśnie było w przypadku Angie. Młoda kobieta jest w ciąży i wywołała spore poruszenie. Po tym, jak opublikowała swój filmik, ludzie nie mogli się nadziwić.

Zobacz także: Tiktokerka nie została wpuszczona do restauracji. Powód mocno dziwi

Tylko się odwróciła i zszokowała wszystkich

Młoda kobieta pochwaliła się wakacyjnym nagraniem, korzystając z TikToka. Na początku filmu stała odwrócona tyłem, a dopiero po chwili pokazała się od przodu. Po tym, jak to zrobiła, obserwatorzy przecierali oczy ze zdumienia.

Wszystko dlatego, że nikt nie spodziewał się ujrzeć ciążowego brzucha. Wystarczyło zmienić perspektywę i ustawić się w odpowiedni sposób, by ukryć to, że oczekuje ona dziecka. Udało jej się to zrobić dzięki wyjątkowo szczupłej sylwetce. 

Na nagraniu widać, że Angie eksponuje pokaźny brzuszek, który wskazuje na to, że poród nadejdzie lada moment. Pod postem tiktokerka napisała: "Nie widzisz, że jestem w ciąży, dopóki się nie odwrócę". To wskazuje na to, że jej celem było zaskoczenie internautów.

Angie miała dość swoich obserwatorów

Autorka wspomnianego wideo prowadzi konto o nazwie @sweetie.tiktok, na którym często publikuje humorystyczne treści. Post pokazany poniżej szybko stał się wiralem i przyniósł kobiecie sporo popularności. 

Tiktokowe wideo Angie wywołało odbiór, jakiego się nie spodziewała. Pomimo że film zdobył 3 miliony polubień, nie wszystkie opinie zachwyciły kobietę - wiele osób zaczęło uporczywie dopytywać o datę porodu, co się jej nie spodobało.

Pod filmem natychmiast zostały wyłączone komentarze - to jest dostatecznym dowodem na to, że wbrew dużemu zainteresowaniu, na które mogła liczyć Angie, nie czuła ona zadowolenia. W jednym z wpisów poinformowała, że data porodu to jej prywatna sprawa. 

Źródło: www.o2.pl

loader
Szalone rzeczy, które gwiazdy zrobiły z miłości
10 Zobacz galerię
fot. VIPHOTO/East News