Zamknij

Ta kobieta wszczepiła sobie rogi. "Jestem naprawdę szczęśliwa"

23.11.2022 11:38

Pewna młoda kobieta z Kansas uwielbia kolczyki i tatuaże. Jej miłość do piercingu jest na tyle wyjątkowa, że kobieta zdecydowała się nawet na wszczepienie sobie rogów. Jej wizerunek z dnia na dzień staje się coraz bardziej szokujący.

Kobieta z rogami
fot. Shutterstock/Instagram.com/bodyartatlarge/

Piękno może być pojmowane w różny sposób. Dziś wiele standardów wyznacza się w mediach społecznościowych. Tam znane gwiazdy i infuencerzy często zaskakują nietypowym wizerunkiem. Niektóre osoby robią wszystko, by się wyróżnić i zostać zauważonym przez innych. Tak właśnie było w przypadku Jessy z Kansas. Kobieta wszczepiła sobie nawet rogi. Twierdzi, że dzięki nim czuje się sobą. 

Zobacz także: Tiktokerka powiększyła sobie usta. Mówi, że zabieg zrujnował jej twarz

Pozwoliła wszczepić sobie rogi

Zarówno na TikToku, jak i na Instagramie łatwo zauważyć osoby, które wyróżniają się nietypowymi upodobaniami. Takie zdecydowanie ma Jessy z Kansas. Jej ciało w dużym stopniu pokryte jest koczykami. Od niedawna na jej czole można zobaczyć również rogi. Zostały one wszczepione pod skórę. 

26-latka aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Z jej zdjęć wynika, że uwielbia kolczyki i tatuaże - twierdzi, że dzięki nim czuje się sobą. Do pełni szczęścia brakowało jej właśnie rogów. Teraz gdy już je ma, nie może się nimi nacieszyć.

Na to, by osiągnąć efekt, jak na zdjęciu kobieta wydała fortunę. Wszczepienie rogów i 28 kolczyków kosztowało ją 45 tys. złotych. Z jej wpisów na Instagramie wynika, że jest z siebie zadowolona. Pisze o sobie m.in. tak: 

Wszyscy jesteśmy różni. Myślę, że to wygląda fajnie. Nie chodzi o to, że chciałam się wyróżniać – im więcej ich robię, tym bardziej czuję się sobą. To sprawia, że jestem naprawdę szczęśliwa.

Wygląd kobiety wzbudza sporo kontrowersji

Osoby, które decydują się na dość oryginalny wizerunek, często muszą mierzyć się z bardzo różnymi opiniami. Tak jest też w tym przypadku. Jessy spotyka się z wieloma krytycznymi komentarzami kierowanymi w swoją stronę. 

Potrzebujesz pomocy.
 
To smutne, że ludzie żyją przez internet i robią rzeczy tylko po to, by zaszokować ludzi, a nie dosłownie żyć swoim życiem.

Są też tacy, którzy podziwiają wygląd 26-latki. Widać, że wśród jej obserwatorów nie brakuje fanów kolczyków. 

Super. To jest po prostu super.
 
Uwielbiam taki dziki styl.

Jessy nie ma żadnego problemu z chwaleniem się tym, jak wygląda. Zaznacza też, że to nie koniec jej eksperymentów z wyglądem. Co sądzicie o takim wizerunku?

Źródło: kobieta.gazeta.pl

loader
Metamorfozy polskich gwiazd. Nie uwierzycie, że one tak wyglądały [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News