Kasia Gąsienica schudła 10 kg. Gwiazda "Gogglebox" zdradziła, jak to zrobiła

06.03.2023 13:20

Kasia Gąsienica zdradziła, że udało jej się zrzucić aż 10 kilogramów. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" opowiedziała fanom o swojej metamorfozie.

Kasia Gąsienica
fot. instagram.com/kasia.gasienicowa

Kasia Gąsienica stała się rozpoznawalna za sprawą programu "Gogglebox. Przed telewizorem" emitowanym na antenie TTV. Gwiazda występuje tam razem ze swoim mężem Andrzejem Gąsienicą. Od 4 marca można też ich oglądać w nowym sezonie "Azja Express". Prywatnie góralka pochodząca z Zakopanego jest mamą dwójki dzieci.

Gąsienica jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 120 tys. osób. Ostatnio jednak gwiazda na jakiś czas zniknęła z social mediów. Po powrocie zaskoczyła wszystkich swoją metamorfozą.

Kasia Gąsienica schudła 10 kg. Gwiazda "Gogglebox" zdradziła, jak to zrobiła

Gwiazda "Gogglebox" po premierze pierwszego odcinka nowej edycji programu "Azja Express" postanowiła zrobić na Instagramie tzw. Q&A, czyli sesję pytań i odpowiedzi. Na początku influencerka odniosła się do swojej dwumiesięcznej nieobecności w social mediach. Zapewniła, że u niej wszystko w porządku.

- Na wstępie chciałam podziękować za wszystkie wiadomości, jakie od was dostałam z zapytaniami, czy jestem zdrowa, czy żyję, czy wszystko ok u mnie, czy rozwodzę się ze starym, czy wyprowadziłam się z Zakopanego. Moi drodzy, u mnie jest wszystko ok. Wręcz to, co robiłam przez ostatnie 2 miesiące, było zaj****cie dobre, ale o tym kiedy indziej - powiedziała Kasia na InstaStory, cytowana przez portal plotek.pl.

Zobacz także: Ma 74 lata i niesamowitą figurę. Jej zdjęcia w sieci robią furorę

Obserwatorzy zaczęli dopytywać Gąsienicę o jej przemianę. Wiele osób zauważyło, że gwiazda wygląda teraz znacznie szczuplej. Góralka postanowiła opowiedzieć więcej o swojej metamorfozie. Jak przyznała, udało jej się zrzucić aż 10 kilogramów.

Uczestniczka "Azji Express" zdradziła też, jak udało jej się to zrobić. Okazuje się, że Kasia Gąsienica zaczęła ćwiczyć, a także ograniczyła spożywane kalorie. "Schudłam 10 kg. Aktualnie codziennie chodzę na siłownię. Słuchajcie, powtarzam to głośno: codziennie chodzę na siłownię i jest ok. Tak że tyle w temacie, może kiedyś więcej (...). Nie stosuję diety żadnej, jem po prostu 1/3 tego, ile bym chciała" - wyznała kobieta.

Przypomnijmy, że nowe odcinki "Azja Express" można oglądać w każdą sobotę o godzinie 20.00. Program emitowany jest na antenie TVN. Tym razem uczestnicy podróżują przez Turcję, Gruzję i Uzbekistan. Poza Kasią Gąsienicą i jej mężem w show występują m.in. Paulina Krupińska, Adam Zdrójkowski, Czesław Mozil, Angelika Trochonowicz (Andziaks), Reni Jusis czy Wojciech "Łozo" Łozowski.

Zobacz także: Każdy ma tę przyprawę w swoim domu. Ale mało kto wie o tym, że odchudza

loader

RadioZET.pl/plotek.pl/ludzie.fakt.pl