Zamknij

Karolina Gilon schudła 15 kg. Gwiazda opowiedziała o swojej metamorfozie

25.01.2023 10:48

Karolina Gilon przeszła spektakularną metamorfozę i zrzuciła aż 15 kilogramów. W jednym z ostatnich wywiadów prowadząca "Ninja Warrior" zdradziła, jak udało jej się schudnąć.

Karolina Gilon
fot. Pawel Wodzynski/East News

Karolina Gilon to jedna z najgorętszych gwiazd w polskim show-biznesie. Swoje pierwsze kroki w telewizji stawiała w MTV Polska - wystąpiła w jednym z odcinków programu "Operacja stylówa". Niedługo później pojawiła się w serialu "Miłość na bogato". Jednak największą rozpoznawalność przyniósł jej udział w "Top Model". Karolina Gilon w show zajęła wysokie czwarte miejsce. Później gwiazda prowadziła takie programy jak "DeFacto" czy "Druga twarz". Obecnie można ją oglądać w "Ninja Warrior" oraz "Love Island. Wyspa miłości". 

Popularność Karoliny Gilon przeniosła się także do sieci. Obecnie jej konto na Instagramie obserwuje ponad pół miliona osób. Gwiazda na profilu pokazuje głównie kulisy swojej pracy, a także dzieli się urywkami z życia codziennego. Na zdjęciach wrzucanych do sieci Gilon zachwyca szczupłą sylwetką. Nie wszyscy jednak wiedzą, że kiedyś modelka wygląda zupełnie inaczej. 

Karolina Gilon schudła 15 kg. Zdradziła, jak udało jej się to zrobić

Okazuje się, że gwiazda zrzuciła aż 15 kilogramów. Ostatnio w rozmowie z reporterką "Party.pl" Karolina Gilon opowiedziała o swojej metamorfozie i zdradziła, jak udało jej się schudnąć. Modelka wyznała, że swoją szczupłą sylwetkę zawdzięcza przede wszystkim diecie oraz regularnym treningom. Dodała, że teraz dużo bardziej dba też o pielęgnację skóry.

Dużo bardziej o siebie dbam. Bardzo dużo trenuję z moją trenerką Gosią i też zdrowo się bardzo odżywiam, suplementuję, dbam w życiu o taki balans. Mam też moją kochaną panią doktor, do której często jeżdżę, dbam o cerę, dbam o moją buzię, żeby to było wszystko estetyczne - mówi Gilon.

Reporterka "Party.pl" postanowiła również zapytać gwiazdę o to, jak reaguje na swoje stare zdjęcia. Prowadząca "Ninja Warrior" wyjaśniła, że ma do siebie ogromny dystans i sama wielokrotnie publikowała na swoich profilach w mediach społecznościowych fotki z przeszłości. Jednocześnie podkreśla, że nigdy nie chciałaby wrócić do tamtych lat.

Zobacz także: Ma 65 lat, a wygląda na 35. Internauci komentują: "Jesteś królową"

Bardzo się do tych zdjęć uśmiecham, jak bardzo się zmieniłam i w ogóle szacun, że tak mi się udało. Nie chciałabym nigdy wrócić do tamtych lat. Powiem ci szczerze, że koleżanki moje przeżywają, że mają trzydzieści coś lat, a ja się tak jaram, bo ja się teraz najlepiej czuję, więc nie chciałbym wrócić do przeszłości - zaznacza gwiazda.
loader

RadioZET.pl/party.pl