Zamknij

Jak dziś wyglądałaby księżna Diana? W sieci pojawiły się wizualizacje

26.01.2022 07:49

Księżna Diana zmarła młodo. Wielu ludzi zastanawia się, jak dziś wyglądałaby mama Williama i Harry'ego. Możemy to sprawdzić dzięki wizualizacji.

Jak dziś wyglądałaby księżna Diana? Byłaby już po sześćdziesiątce
fot. ASSOCIATED PRESS/East News

Minęło ponad 20 lat od tragicznego wypadku z udziałem księżnej Diany. Mama Williama i Harry'ego w chwili śmierci miała zaledwie 36 lat. Wszyscy zapamiętaliśmy ją zatem jako młodą księżną. Dziś byłaby już babcią. Ludzie na całym świecie zastanawiają się, jak aktualnie wyglądałaby księżna Diana. W mediach pojawiły się wizualizacje, które przedstawiają Lady Di w średnim wieku. Zobaczcie, jak mogłaby się prezentować.

Zobacz także: Księżna Diana chciała ponownie wyjść za mąż? Fotograf zdradził jej wielką tajemnicę

Jak dziś wyglądałaby księżna Diana? Byłaby już po sześćdziesiątce

Księżna Diana w 2022 roku skończyłaby 61 lat. Zdaniem grafików "królowa ludzkich serc" nadal prezentowałaby się młodo, jednak przejścia, jakich doświadczyła, odbiłyby ślad na jej wyglądzie. 

Jak podaje portal plotek.pl, twórcy wizualizacji wzięli pod uwagę nie tylko cechy fizyczne Diany. Przeanalizowali także jej historię medyczną, geny oraz doświadczenia życiowe związane m.in. z chorobą i rozwodem. 

Przygotowanie portretów księżnej Diany zajęło im tydzień. Efekty przerosły jednak najśmielsze oczekiwania wszystkich. Dzięki wysiłkom grafików możemy bowiem dowiedzieć się, jak dziś prezentowałaby się Lady Di. 

Sami zobaczcie te portrety. 

Zobacz także: Wygląda identycznie jak młoda księżna Diana. Jej filmy na TikToku robią furorę

Księżna Diana dziś
fot.

Splash News/EAST NEWS

Księżna Diana dziś
fot.

Mike Parker / Phojoe / Splash/EAST NEWS

Księżna Diana - wypadek i śmierć

Księżna Diana zmarła 31 sierpnia 1997 roku w paryskim szpitalu. To właśnie w stolicy Francji doszło do tragicznego wypadku z udziałem Lady Di. Księżna jechała autem ze swoim kochankiem Dodim Al-Fayedem. W pewnym momencie kierowca uderzył w jeden z filarów tunelu Alma. 

Księżna została przewieziona do szpitala La Pitie-Salpetriere. Tam, pomimo starań lekarzy, nie udało się jej uratować. Przyczyną śmierci były rozległe obrażenia wewnętrzne po wypadku. 

Zobacz także: To był najgorszy rok w historii rodziny królewskiej. Dwa rozwody to dopiero początek

loader
Księżna Diana
16 Zobacz galerię
fot. Eastnews

Źródło: plotek.pl