Zamknij
Ile wzrostu mają najprzystojniejsi aktorzy na świecie? [ZDJĘCIA]
  • Tom Cruise Tom Cruise
  • Cillian Murphy Cillian Murphy
  • Jude Law Jude Law
  • 15 Zobacz
fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Tych mężczyzn ludzie na całym świecie uznają za największych przystojniaków. Czy jednak wiecie, ile mają wzrostu?

Ci, których znamy z dużego lub srebrnego ekranu, często wydają nam się atrakcyjni. Znani ludzie też jednak mają różne sylwetki. Jedni są grubsi, inni chudsi, jedni imponują wzrostem, inni raczej nie należą do wysokich. Niedawno pisałyśmy, ile ważą gwiazdy. Są bowiem kobiety, które nie wstydzą się przyznać do swoich kilogramów. Podobnie jest z mężczyznami - w ich przypadku jednak przede wszystkim interesuje nas wzrost. Sami zobaczcie, ile centymetrów mierzą najpopularniejsi gwiazdorzy filmów i seriali na świecie. 

Ile wzrostu mają najprzystojniejsi aktorzy na świecie? [ZDJĘCIA]

Brad Pitt wydaje się być wysokim, postawnym mężczyzną. I choć nie należy do niskich, nie jest także w czołówce najwyższych mężczyzn na naszej liście. Podobnie jest z Leonardo DiCaprio, który jest o 3 cm wyższy od swojego przyjaciela z filmu "Pewnego razu w Hollywood". 

Jednym z najwyższych gwiazdorów na świecie bez wątpienia jest Jason Momoa. Gwiazdor "Gry o tron" mierzy aż 1,93 m wysokości. Powyżej 190 cm ma także Liam Hemsworth. 

Nie od dziś wiadomo, że jednym z najniższych aktorów na świecie jest Tom Cruise, który ma 1,7 m wzrostu. O 5 cm wyższy jest gwiazdor "Peaky Blinders" - Cillian Murphy. Mniej niż 1,8 m mają także Ian Somerhalder oraz Jude Law. 

Zobaczcie, kto jeszcze znalazł się na naszej liście. Ile centymetrów mają najprzystojniejsi aktorzy na świecie? 

Zobacz także: Ten mężczyzna wygląda jak Tom Hardy. Kobiety piszą do niego, żeby się z nim umówić