Zamknij
Ile ważą gwiazdy? Niektóre nie boją się do tego przyznać [ZDJĘCIA]
  • Angelina Jolie Angelina Jolie
  • Rihanna Rihanna
  • 15 Zobacz
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Kobiety z reguły wolą utrzymywać swoją wagę w sekrecie. Te gwiazdy nie mają jednak z tym problemu i otwarcie o niej opowiadają.

Kobiet nie pyta się o wiek i o wagę. Z reguły panie irytują się, gdy ktoś śmie dowiedzieć się, ile mają kilogramów. Niektóre z nich jednak nie robią z tego tematu tabu i otwarcie mówią o swojej wadze. Doskonale wiedzą bowiem, że nawet nadmiar kilogramów może dodawać kobiecie uroku. Wśród odważnych pań, które nie boją się otwarcie rozmawiać o tym, ile ważą, znalazły się także gwiazdy. Są to m.in. Anna Lewandowska i Ewa Chodakowska, które wspierają inne kobiety w ich metamorfozach. Sprawdźcie, ile ważą polskie i zagraniczne gwiazdy. 

Ile ważą gwiazdy? Niektóre nie boją się do tego przyznać [ZDJĘCIA]

Zacznijmy od dwóch polskich trenerek. Jak podaje party.pl, Ewa Chodakowska waży 54 kg przy 166 cm wzrostu. Anna Lewandowska jest od niej szczuplejsza. Żona kapitana polskiej reprezentacji waży bowiem 53 kg, a mierzy 168 cm wzrostu.

Podobną wagę ma... Doda. Wokalistka również jest bardzo aktywna fizycznie i waży dokładnie tyle samo co "Lewa". Anja Rubik natomiast waży 52 kg. Modelka jednak jest o wiele wyższa od pozostałych gwiazd, mierzy bowiem 179 cm. 

Również zagraniczne gwiazdy nie wstydzą się otwarcie mówić o swojej wadze. Jennifer Lopez np. waży 56 kg przy 166 cm wzrostu. Znacznie drobniejsze są Angelina Jolie i Victoria Beckham. Tylko zobaczcie w galerii, ile ważą pozostałe gwiazdy. 

Zobacz także: Meghan Markle zdrowo się odżywia, ale ma jedną słabość. Często sobie na nią pozwala

loader