Zamknij

Hydrolaty Love Your Body dostępne w Biedronce. Kosztują tylko 14,99 zł

12.10.2021 12:32
kosmetyki
fot. Shutterstock

Hydrolaty to produkty, które powinny znaleźć się w każdej kosmetyczce. Doskonale sprawdzą się do codziennej pielęgnacji skóry, a nawet włosów. Te kosmetyki niedawno pojawiły się w Biedronce.

W sieci sklepów Biedronka co jakiś czas można trafić na interesujące produkty kosmetyczne w zaskakująco niskich cenach. W najnowszej gazetce reklamowej naszą uwagę zwróciły hydrolaty, za które w znanych dyskontach zapłacimy grosze. Dowiedzcie się, ile kosztują oraz jak je poprawnie stosować.

Hydrolaty Love Your Body z Biedronki za 14,99 zł

W sklepach Biedronka znajdziemy różnego rodzaju hydrolaty marki Love Your Body. Za produkty dostępne w popularnym dyskoncie zapłacimy tylko 14,99 zł - taka cena to doskonała okazja, aby kupić te produkty.

Na półkach dyskontu pojawiły się aż dwa kosmetyki do wyboru - pierwszy znajdziemy w wersji lawendowej, a drugi w różanej. Każdy z nich można stosować na skórę twarzy, ciała, a także do włosów.

Screenshot 2021-10-12 at 12-35-28 view (obraz JPEG, 1000×1573 pikseli) — Skala (58%)
fot. biedronka.pl

Jak poprawnie stosować hydrolaty? Podpowiadamy

Hydrolaty zawierają wiele substancji roślinnych, których głównym celem jest nawilżenie skóry. Stosowanie tego kosmetyku jest proste. Wystarczy nanieść go na wcześniej oczyszczoną skórę twarzy. Po kilku chwilach stanie się ona miękka, znacznie bardziej nawilżona, a cienie pod oczami będą mniej widoczne. Hydrolat można również wykorzystać do przemycia wyprysków czy leczenia drobnych stanów zapalnych.

Te drogocenne kosmetyki warto stosować również jako wcierki do włosów. Delikatny masaż skóry głowy wykonany takim produktem sprawi, że pasma staną się miękkie, a kosmyki nie będą się rozdwajać.