Zamknij
Gwiazdorzy, którzy są coraz przystojniejsi wraz z wiekiem. Pięknie się starzeją
  • Colin Firth Colin Firth
  • Brad Pitt Brad Pitt
  • Daniel Craig Daniel Craig
  • 10 Zobacz
fot. Rex Features/East News

Są tacy znani mężczyźni, którzy wraz z wiekiem wyglądają tylko lepiej. Choć czas płynie nieubłaganie, oni nadal kradną serca kobiet na całym świecie.

Są takie gwiazdy, które pięknie się starzeją. Z reguły są to kobiety, które dbają o odpowiednią pielęgnację skóry, żeby jak najdłużej zachować młody wygląd. Dokładają też większych starań przy wyborze swojej diety, wiedzą bowiem doskonale, że niektóre produkty spożywcze pozwalają zachować piękną cerę. Mężczyźni rzadziej stosują odmładzające triki. Są jednak tacy znani panowie, którzy również pięknie się starzeją i często mówi się, że są jak wino - im starsi, tym lepsi. 

Gwiazdorzy, którzy są coraz przystojniejsi wraz z wiekiem. Pięknie się starzeją

Do grona gwiazdorów, którzy z wiekiem wyglądają tylko lepiej, z pewnością możemy zaliczyć Colina Firtha. Aktor, którego pokochaliśmy za rolę Marka Darcy'ego w "Dzienniku Bridget Jones", już wtedy zachwycał wyglądem, ale dziś przechodzi samego siebie.

Od lat wzdychamy także do Brada Pitta i Jude'a Law. Tych dwóch gwiazdorów zawsze kradło serca fanek na całym świecie. Siwizna jednak tylko dodaje im uroku. 

Zobaczcie, jacy jeszcze gwiazdorzy z roku na rok wyglądają coraz lepiej. 

Zobacz także: Gwiazdy bez makijażu. Te kobiety nie boją się pokazać w naturalnym wydaniu [ZDJĘCIA]