Doda zachwyca szczupłą sylwetką. Tych trzech produktów unika jak ognia

08.03.2023 09:47

Doda zachwyca smukłą i wysportowaną figurą. Nienaganną sylwetkę zawdzięcza regularnym treningom. Piosenkarka kocha aktywność fizyczną i jest w ciągłym ruchu. Przestrzega także surowej diety. Artystka wyeliminowała z jadłospisu trzy produkty. Unika ich jak ognia.

Doda zdradziła sposób na szczupłą sylwetkę
fot. VIPHOTO/East News/ Doda zdradziła sposób na szczupłą sylwetkę

Doda to jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Może pochwalić się wiernym gronem fanów, które wspiera ją niezmienne od lat. Instagramowe konto artystki obserwuje ponad 1,5 miliona użytkowników. Takie zasięgi robią wrażenie!

Obserwatorzy Dody śledzą jej muzyczne poczynania. Zachwalają jej twórczość, ale często zwracają uwagę także na to, jak pięknie i kobieco prezentuje się na scenie. Gwiazda w przeszłości przeszła metamorfozę. Sporo schudła i wyrzeźbiła ciało. Przyznaje, że na jej wygląd wpłynęła zmiana przyzwyczajeń żywieniowych.

Doda niedawno podczas rozmowy z mediami zdradziła, jak wygląda jej dieta. Podkreśliła, że jadłospis jest dla niej bardzo ważny i rygorystycznie przestrzega zasad, które jej służą. Co je w ciągu dnia?

Dieta Dody. Te trzy grupy produktów wyeliminowała całkowicie

Doda przyznała, że zawsze była wysortowana. Jako dziecko trenowała intensywnie lekkoatletykę. To pozwoliło jej wyrobić zdrowe nawyki i pokochać sport. Gwiazda zaznaczyła jednak, że aktywność fizyczna to nie wszystko. – Kluczem do szczupłej sylwetki jest dieta. Choć ja to nazywam stylem życia – podkreśliła w rozmowie z Moniką Maszkiewicz.

Moja sylwetka na przełomie dekady zmieniała się wielokrotnie (…) nigdy nie byłam tak zadowolona z niej, jak teraz – zaznaczyła gwiazda.

Artystka zdradziła także, jakich produktów unika. – Wyeliminowałam laktozę, gluten i przetworzone produkty. To wpłynęło na wysmuklenie, więc moje mięśnie bardziej są "wydobyte", jak się patrzy ja moją sylwetkę. Ale ja jem bardzo tłusto, sam majonez jem łyżkami – zdradziła w rozmowie z Moniką Maszkiewicz.

Doda zaznaczyła również, że od ponad 15 lat nie spożywa cukru. Podkreśliła, że odstawiła słodycze, gdy dowiedziała się o chorobie tarczycy. Odpowiednia dieta pozwoliła jej zwalczyć problem zdrowotny.

loader

RadioZET.pl/kobieta.wp.pl