Zamknij

Mężczyźni wskazali, co najbardziej podoba im się w kobiecym ciele. Dużą rolę odgrywa skóra

14.01.2022 12:59
Co mężczyznom najbardziej podoba się w kobiecym ciele? Dużą rolę odgrywa skóra
fot. Shutterstock

Nie od dziś wiemy, że mężczyźni są wzrokowcami. Te elementy wyglądu kobiet podobają im się najbardziej. Dużą rolę odgrywa tu nasza skóra.

Wygląd to pierwsza rzecz, na jaką zwracamy uwagę u potencjalnego partnera. Zanim go poznamy, to właśnie jego aparycja sprawia, że zaczynamy się nim interesować, czy nie. Dużą wagę do prezencji przykładają panowie. Okazuje się, że są takie elementy wyglądu kobiet, które odpychają mężczyzn. Są też jednak takie fragmenty ciała ich partnerek, które wyjątkowo im się podobają. Ogromną wagę przykładają do... skóry. Sami zobaczcie, co tak naprawdę najbardziej przyciąga mężczyzn.

Zobacz także: Te elementy wyglądu stresują kobiety. Okazuje się, że faceci nie zwracają na nie uwagi

Co mężczyznom najbardziej podoba się w kobiecym ciele?

Kobiety często chcą się dowiedzieć, co pociąga mężczyzn w ich wyglądzie. Teraz mają ku temu okazję. 

Dziennikarka portalu yourtango.com, Rebecca Jane Stokes, postanowiła sprawdzić, co tak naprawdę przyciąga panów do kobiet. Zadała im pytanie, na co zwracają uwagę najpierw, gdy widzą partnerkę nago. Piersi i biodra były najczęściej podawanymi elementami damskiego ciała, co raczej nie jest dla nikogo zaskoczeniem. Często pojawiała się jednak też inna odpowiedź. 

Znaczna część panów wskazywała także skórę kobiet. Jedni zwracają uwagę na ich tatuaże, a jeszcze inni uwielbiają, gdy panie mają gęsią skórkę. To jednak nie wszystko. 

Zobacz także: Ma 26 lat, a od 7 nie może znaleźć faceta. Swoim wyglądem onieśmiela mężczyzn

Mężczyźni uwielbiają kobiecą skórę

Okazuje się, że mężczyźni przykładają naprawdę dużą wagę do damskiej skóry. Kontakt z nią jest dla nich niezwykle ponętny. Są pewne detale, na które wtedy zwracają uwagę. 

Panowie szczególnie uwielbiają ciepło oraz gładkość damskiej skóry. Istotny jest dla nich także zapach kobiet, z którymi się spotykają - im bardziej naturalny, tym lepiej. 

Zobacz także: Co mężczyźni myślą o cellulicie u kobiet? Takich odpowiedzi nikt się nie spodziewał

Ian Somerhalder w t-shircie i długich włosach rozkłada ręce przed fotoreporterami
10 Zobacz galerię
fot. Rex Features/East News

Źródło: yourtango.com