Zamknij

Black Friday 2021 w drogeriach Rossmann. Niektóre perfumy kupicie aż o 250 zł taniej

23.11.2021 09:28
Black Friday Rossmann 2021: przeceny nawet o 70% na perfumy w Czarny Piątek i Cyber Monday
fot. Shutterstock

Black Friday to święto wszystkich kochających zakupy. Rossmann z tej okazji przygotował dla swoich klientów wyjątkowe przeceny nawet do -70%. 

Black Friday 2021 odbędzie się już 26 listopada. Z tej okazji najpopularniejsze marki i sklepy organizują wyjątkowe przeceny dla swoich klientów. Do akcji włączyła się także drogeria Rossmann, która postanowiła obniżyć ceny niektórych produktów. Przygotowała dla swoich klientów wyjątkowe promocje, dzięki czemu popularne perfumy możemy kupić aż o 70% taniej. Niektóre z nich zostały przecenione nawet o 250 zł. Co najlepsze, promocja nie będzie obowiązywała wyłącznie w piątek, a potrwa aż przez 5 dni. Sprawdźcie szczegóły.

Zobacz także:  Black Friday 2021 w drogeriach Douglas już trwa. Codziennie pojawiają się inne promocje

Black Friday Rossmann 2021: przeceny o 70%

Black Friday to święto zakupów, które przywędrowało do nas ze Stanów Zjednoczonych. To właśnie w tym kraju, w pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia, rozpoczyna się prawdziwa gorączka przedświątecznych zakupów. Dzięki tej akcji jesteśmy w stanie upolować wyjątkowe prezenty na Boże Narodzenie dla bliskich w naprawdę niskich cenach.

Od kilku lat Czarny Piątek jest popularny także w Polsce. Z tej okazji największe sklepy oferują swoim klientom wiele przecenionych produktów. Do akcji co roku włącza się także drogeria Rossmann. Już wiemy, co przygotowała dla nas w tym roku.

Rossmann co miesiąc przecenia swoje kultowe produkty. Z okazji Black Friday postanowił jednak stworzyć wyjątkową promocję. Tym samym kultowe zapachy, które możemy dostać w tej drogerii, będziemy mogli kupić o wiele taniej. Perfumy niektórych marek zostały bowiem przecenione o 70%, co pozwala nam zaoszczędzić nawet 250 zł. Rossmann zapowiada, że obejmie ofertą promocyjną aż 1,5 tys. różnych zapachów. 

Zobacz także: Black Friday 2021 w Hebe. Promocje w drogeriach będą trwały przez cały listopad

Black Friday Rossmann 2021: kiedy i ile potrwa?

Black Friday w drogeriach Rossmann potrwa przez 5 dni. Rozpocznie się 25 listopada, a zakończy 29 listopada, czyli w Cyber Monday. 

Promocja będzie obowiązywać w sklepach stacjonarnych, ale również na stronie internetowej www.rossmann.pl. 

Zobacz także:  Black Friday 2021 w drogeriach Sephora. Wyjątkowe promocje będą trwały przez cały listopad

Źródło: rossmann.pl