Zamknij

Black Friday 2022 w Rossmannie. Sprawdź, jakie promocje czekają na klientów

18.11.2022 07:00

Black Friday 2022 zbliża się wielkimi krokami. Coraz więcej osób szuka więc w sieci informacji na temat tego, jakie promocje z okazji Czarnego Piątku przygotował Rossmann. Sprawdzamy, co wiadomo o nadchodzących wyprzedażach.

Black Friday 2022 Rossmann. Sprawdź, jakie promocje czekają na klientów
fot. Hubert Hardy/REPORTER/EASTNEWS

Black Friday to nieoficjalne święto wyprzedaży, na które łowcy okazji czekają przez cały rok. W 2022 r. Czarny Piątek wypadnie 25 listopada. Z tej okazji setki sklepów, zarówno stacjonarnych, jak i internetowych organizują wyjątkowe promocje dla swoich klientów. Wśród nich jest Rossmann. Na jakie wyprzedaże możemy liczyć tym razem?

Black Friday 2022 Rossmann. Sprawdź, jakie promocje czekają na klientów

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich łowców okazji - informacje o promocjach na Black Friday 2022 w Rossmannie są już znane. Jak się dowiedzieliśmy, w tym roku akcja rozpocznie się w czwartek i będzie trwać aż do poniedziałku 28 listopada. Na wyprzedaży znajdzie się wiele perfum znanych marek. Rabaty będą sięgać nawet do -65%.

Warto też już teraz zajrzeć do drogerii, na jej stronę internetową lub w aplikację mobilną, ponieważ promocje w Rossmannie trwają przez cały rok. Co mniej więcej dwa tygodnie przeceniane są kolejne produkty. Dzięki temu taniej można kupić m.in. kosmetyki do pielęgnacji, makijażu, jak i różnego rodzaju akcesoria, w tym szczotki do włosów czy świece zapachowe.

Zobacz także: Twoja skóra jest sucha i pozbawiona blasku? Posmaruj ją tym produktem

Przypomnijmy, że w minionym roku z okazji Black Friday promocją objęte zostały m.in. perfumy. Na wyprzedaży znalazło się wiele kultowych zapachów. Niektóre z nich zostały przecenione aż o 70%, dzięki czemu mogliśmy zaoszczędzić nawet 250 zł.

Kup kalendarz w Rossmannie i pomóż bezdomnym czworonogom

Warto też wspomnieć, że w Rossmannie dostępne już są kalendarze Wielcy Małym, w którym zapozowali artyści znani nie tylko ze swojej pracy, ale również z wielkiego serca dla czworonogów. Całkowity dochód ze sprzedaży produktów zostanie przekazany schroniskom dla bezdomnych zwierząt. W tym roku powstały również kalendarze w wersji nabiurkowej. Są nie tylko mniejsze, ale też tańsze od swoich większych braci - kosztują tylko 15,99 zł. 

Ideą kalendarza jest nie tylko bezpośrednia pomoc finansowa placówkom opiekującym się bezdomnymi zwierzętami, ale także promowanie ich adopcji. Jej ambasadorami są znani przedstawiciele świata sztuki. Do kalendarza zapozowali m.in. Marta Żmuda Trzebiatowska z Igą ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Tomaszowie Mazowieckim, Agata Buzek z Kostkiem z Fundacji Zwierzęca Polana, Edyta Jungowska z Moruskiem ze Schroniska w Korabiewicach Viva!, Szymon Majewski z Ciastkiem ze Schroniska w Korabiewicach Viva!, Janusz Chabior z Korą i Korkiem ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Skierniewicach i Rafał Królikowski z Sabiną ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt CANIS w Kruszewie. 

Kalendarz Wielcy Małym ma już 15-letnią tradycję, a jego bezpośrednim beneficjentem jest Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt VIVA!, która przekazuje zebrane środki placówkom objętym wsparciem. Dzięki temu co roku, kiedy zbliża się zima, czyli czas szczególnie ciężki dla bezdomnych czworonogów, schroniska mogą liczyć na pomoc w postaci karmy, leków czy sfinansowania zabiegów weterynaryjnych.

Black Friday 2022, czyli Czarny Piątek w Polsce

Black Friday obchodzony jest dzień po Święcie Dziękczynienia, które w Stanach Zjednoczonych wypada zawsze w czwarty czwartek listopada. Z tej okazji sklepy przygotowują dla swoich klientów wyjątkowe promocje - największe w całym roku. W Czarny Piątek taniej można kupić m.in. ubrania, obuwie, elektronikę, rzeczy do domu, książki, gry, meble czy bilety lotnicze.

Zobacz także: Masz w domu tę roślinę? Zrób z niej wcierkę do włosów

loader
Kosmetyki, które znajdziesz w kuchni. TOP 15 naturalnych produktów do pielęgnacji
15 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl/mat.prasowe