Tanie akcesoria do ćwiczeń w Biedronce. Dzięki nim utrzymasz dobrą kondycję

31.01.2023 11:30

Biedronka wprowadziła do sprzedaży akcesoria fitness, które pomogą ci utrzymać dobrą kondycję każdego dnia. W dodatku kosztują niewiele.

Trening
fot. Shutterstock

Podstawą zdrowego stylu życia jest aktywność fizyczna. Nawet krótki trening w domowym zaciszu może poprawić twoje samopoczucie i dodać ci energii. Aby ćwiczenia były bardziej efektywne, warto zaopatrzyć się w różne akcesoria fitness. Tego typu artykuły pojawiły się w najnowszej gazetce sieci sklepów Biedronka. Dzięki nim łatwiej zadbasz o swoją formę przed nadejściem wiosny w domowych warunkach. Produkty będą dostępne w wybranych sklepach dyskontu od 2 do 15 lutego lub wyczerpania zapasów.

Tanie akcesoria do ćwiczeń w Biedronce

Nowa oferta Biedronki to prawdziwa gratka dla miłośników sportowych aktywności. Warto zwrócić uwagę m.in. na akcesoria fitness, za które zapłacimy jedynie 14.99 zł za sztukę lub zestaw. Wśród nich znajdziemy m.in. ściskacze do rąk, skakanki treningowe o regulowanej długości oraz gumy i minitaśmy oporowe.

Za jedyne 29,99 zł możemy kupić także dwa uchwyty do pompek lub kółko do treningu. Taki sprzęt ułatwia m.in. wzmocnienie mięśni ramion, brzucha czy klatki piersiowej. Nowości w Biedronce obejmują także rollery do ćwiczeń i masażu oraz piłki fitness. Za te akcesoria zapłacimy natomiast tylko 34,99 zł.

biedronka.pl
fot. biedronka.pl
biedronka.pl
fot. biedronka.pl
biedronka.pl
fot. biedronka.pl

Zobacz także: Te ćwiczenia mogą trwale zmieniać metabolizm człowieka. Na czym polega trening HIIT? 

Inne nowości w Biedronce

W nowej gazetce dyskontu znajdziemy także znacznie więcej produktów idealnych dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia. Wśród nich są również opaski na ramię lub nerki treningowe z technologią swipe screen, które kosztują 29,99 zł. To także okazja, aby wyposażyć swoją szafę w wygodne dresy i bluzy sportowe w cenie 39,99 zł. Tanio możemy kupić także komfortowe legginsy idealne do ćwiczeń. Za dwupak zapłacimy jedynie 19,99 zł.

Zobacz także: Codzienny marsz czy intensywny trening dwa razy w tygodniu? Co jest korzystniejsze dla zdrowia

loader