Zamknij

Beata Kozidrak zdradziła, jak wygląda jej dieta. Wpływa też na jej zdrowie

21.03.2022 13:03

Beata Kozidrak mimo upływu wieku nadal cieszy się zjawiskową sylwetką. Artystka zdradziła, jak dba o swoją figurę. Jej jadłospis wpływa też na jej zdrowie.

Beata Kozidrak zdradziła, jak wygląda jej dieta. Unika jednej rzeczy
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Gwiazdy mają swoje sposoby na utrzymanie pięknej sylwetki. Beata Kozidrak od lat zachwyca figurą. I choć wokalistka twierdzi, że najwięcej daje jej spalanie kilogramów na scenie, w rzeczywistości stara się też dbać o to, co znajduje się na jej talerzu. Jakiś czas temu zdradziła, jak wygląda jej dieta. Okazuje się, że sięgnęła po nią przede wszystkim ze względu na zdrowie. Co je i jakich produktów stara się unikać? Zobaczcie sami. 

Zobacz także: Doda zdradziła sekret swojej figury. Unika kilku produktów, ale nie zawsze je zdrowo

Beata Kozidrak zdradziła, jak wygląda jej dieta

Beata Kozidrak jakiś czas temu miała dość poważne kłopoty ze zdrowiem. To stało się dla niej motywacją do prowadzenia zdrowego stylu życia, ponieważ musiała wówczas przejść na dietę.

Portal kobieta.onet.pl donosi, że wokalistka miała spore problemy z ciśnieniem. Wówczas lekarka zaleciła jej stosowanie diety 1500 kcal. Każdego dnia dietetyczka dobiera gwieździe specjalne menu. Jej jadłospis nie przekracza tego zapotrzebowania kalorycznego. 

Co zatem je Beata Kozidrak? Okazuje się, że najważniejsze są dla niej śniadania. Artystka stawia wówczas na bardziej obfite posiłki niż w pozostałych porach dnia. Wybiera głównie ekologiczne dania, ale ma też swoje słabości. Portal plotek.pl donosi, że wokalistka od czasu do czasu sięga np. po śledzie, których nie potrafi sobie odmówić. 

Zobacz także: Jennifer Lopez dba o dietę, ale ma też swoją słabość. Ta przekąska jest jej ulubioną

Beata Kozidrak nie je słodyczy

Jakiś czas temu Beata Kozidrak zdradziła, że unika jednego produktu, który naprawdę ciężko wyeliminować z diety. Okazuje się, że są nim... słodycze

Na szczęście nie jestem łakomczuchem, nie jem zbyt wielu słodyczy, więc daję radę. Moje dania są eko, dostosowane do mnie. Ale jem wszystko, mój organizm sam mi mówi, na co ma ochotę - mówiła w rozmowie z portalem plotek.pl.

A wy stosujecie jakąś dietę? 

Zobacz także: Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

loader
Ile ważą gwiazdy? Niektóre nie boją się do tego przyznać [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Źródło: onet.pl/plotek.pl