Zamknij

Anthony usunął uszy, nos i pozbył się kilku palców. "Czarny kosmita" budzi ogromne kontrowersje

25.01.2023 14:36

Anthony Loffredo, znany szerzej jako "czarny kosmita", uznawany jest za najbardziej zmodyfikowaną osobę na świecie. Francuz przeszedł serię ekstremalnych zabiegów, m.in. usunął uszy, nozdrza i pozbył się kilku palców. Ponadto obciął wargę i rozszczepił język. 33-latek twierdzi jednak, że osiągnął dopiero 46 procent swojej przemiany. W planach ma jeszcze m.in. amputację nogi.

Anthony Loffredo
fot. instagram.com/the_black_alien_project

Nie wszyscy ludzie są zadowoleni ze swojego wyglądu. Dlatego część osób decyduje się na zmianę wizerunku i poddaje się mniejszym i większym metamorfozom. Wśród nich jest Michel Preddo. Brazylijczyk, który mówi, że jest "ludzkim diabłem", ma wytatuowane ponad 80 procent ciała. Ponadto przeszedł serię drastycznych zabiegów, m.in. usunął sobie uszy, obciął kawałek nosa, rozciął język i spiłował zęby tak, aby przypominały kły. 

Teraz z kolei głośno zrobiło się o Anthonym Loffredzie. Mężczyzna nazywa siebie "czarnym kosmitą". Francuz, tak jak Preddo, poddał swoje ciało wielu modyfikacjom i diametralnie zmienił jego wygląd. 

Anthony usunął uszy, nos i pozbył się kilku palców

Anthony Loffredo ma wytatuowaną większość część swojego ciała, w tym oczy. Ponadto przeszedł wiele ekstremalnych zabiegów. Zdecydował się m.in. na usunięcie uszu, pozbycie się nosa oraz kilku palców. Ale to nie koniec jego metamorfoz. 33-latek spiłował zęby tak, aby były spiczaste, a następnie pomalował je na niebiesko. Obciął też górną wargę i rozszczepił język. Dodatkowo Anthony wszczepił pod skórę głowy implanty i sprawił, że ma bardziej wyboistą strukturę.

Dlaczego Francuz zdecydował się na serię drastycznych zabiegów? Jak wyznał, przez lata czuł, że ciało, w którym żyje, do niego nie należy. Był nieszczęśliwy z powodu tego, jak wygląda. Dopiero zmiana wizerunku przyniosła mu pewnego rodzaju ukojenie. Anthony Loffredo zapewnia jednocześnie, że jest "normalnym facetem", który ma rodzinę i przyjaciół.

Zobacz także: Ma 65 lat, a wygląda na 35. Internauci komentują: "Jesteś królową"

Nie można nikogo osądzać. Nikt nie wie, co siedzi w czyjejś głowie i dlaczego to robi. Musisz porozmawiać z tą osobą - mówił Francuz w minionym roku w podcaście "Club 113", cytowany przez portal nypost.com.

"Czarny kosmita" budzi ogromne kontrowersje

"Czarny kosmita" za sprawą swojego nietypowego wyglądu zdobył ogromną popularność w sieci i rzeszę wiernych fanów. Jego konto na Instagramie obserwuje ponad 1,2 mln osób. Francuz na profilu dzieli się głównie urywkami z życia codziennego, a także relacjonuje swoje kolejne zabiegi.

Spora część osób podziwia przemianę 33-latka. Inni mu dziękuję i mówią, że jego odważne metamorfozy pomogły im zyskać większą pewność siebie. Nie brakuje jednak głosów krytyki. Niektórzy uważają, że mężczyzna nie ma szacunku dla "tych, którzy niefortunnie stracili kończyny i szukają sposobów na funkcjonowanie tak, jak powinno ludzkie ciało".

Niecodzienny wizerunek Francuza sprawia mu też sporo problemów. Jak podaje portal nypost.com, ostatnio Anthony wyznał, że część pracowników restauracji boi się go obsługiwać. Do niektórych lokali nie ma nawet wstępu. Z kolei w przeszłości ciężko mu było znaleźć stałą pracę.

To ciągła walka, ponieważ każdego dnia spotykasz nowych ludzi, którzy cię nie rozumieją i chcą cię osądzać. Takie jest życie, nie każdy wszystko rozumie. Podobnie jak ja, nie rozumiem wielu rzeczy o wielu ludziach - mówił we wspomnianym wcześniej podcaście.

Mimo wielu negatywnych reakcji 33-latek chce kontynuować swoją przemianę w "czarnego kosmitę". Uważa, że osiągnął dopiero 46 procent swojej metamorfozy. Zapewnia, że jest gotowy m.in. na amputację nogi. 

Zobacz także: Ma prawie 3 mln obserwujących i wygląda jak z The Sims. Nikt nie wiedział, czy istnieje naprawdę

loader

RadioZET.pl/nypost.com/dailymail.co.uk/o2.pl