Wyjechała za granicę, aby poprawić sobie uśmiech. Niedługo później... wypadł jej ząb

11.10.2022 11:04

Zabiegi, które mają poprawić nasz wygląd, nie zawsze wychodzą tak, jak powinny. Przekonała się o tym jedna z kobiet, która swoją historię przedstawiła na TikToku. Zamiast pięknego uśmiechu otrzymała... wypadający ząb.

Kobieta z wypadającym zebem
fot. https://www.tiktok.com/@cambellkenneford/video/7144028904481721605/Shutterstock

Piękny i lśniący uśmiech to marzenie wielu osób. Niektórzy z tego powodu decydują się na specjalne zabiegi, które pomagają "poprawić" wygląd. Jakiś czas temu jedna z kobiet postanowiła opowiedzieć na TikToku o tym, jak pojechała zrobić sobie nowe zęby do Turcji. Okazało się, że efekt tylko przez chwilę był zadowalający.

Zobacz także: Twierdzi, że przez swój wygląd ma trudniej w życiu. Internauci: "Królowa pokory"

Miała być piękniejsza, a teraz wypadł jej ząb

Pewna kobieta postanowiła wybrać się na zabieg upiększający do Turcji. Celem było wstawienie sobie nowych zębów. Piękny uśmiech był jej marzeniem, dlatego chciała działać szybko. Ostatecznie okazało się, że była zadowolona ze swojego wyglądu tylko przez chwilę. 

O całym zajściu można dowiedzieć się, przeglądając TikToka. To właśnie tam znajdziemy film, na którym widać, jak @cambellkenneford pokazuje efekt zabiegu.

Okazuje się, że po czterech latach od wstawienia licówek w Turcji uśmiech Cambel nie prezentował się dobrze. Jedna z nakładek oderwała się podczas jedzenia, a kobieta przypadkiem ją połknęła.

Jej sytuacja była ostrzeżeniem kierowym w stronę innych osób - dziś często decydujemy się na tego typu zmiany w Turcji, bo jest taniej. Osoby, które zobaczyły ten film, wcale nie były nadmiernie zdziwione takim obrotem sprawy.

Wypadający ząb wzbudził dyskusję na TikToku

Osoby, które obserwowały profil @cambellkenneford, szybko zaczęły reagować na udostępnione nagranie. Niektórzy byli w szoku, inni słyszeli już o podobnych sytuacjach. 

Widziałam inne tiktoki, w których ludzie tracili kilka zębów na raz.
 
Poczekaj jeszcze kilka miesięcy, wszystkie ci wypadną -  to tylko jedne z wielu komentarzy, jakie pojawiły się pod filmem. 

Większość osób okazywała troskę i zmartwienie, a także była ciekawa, jak dalej potoczą się losy kobiety. Ostatecznie ta zdecydowała się na poprawę zębów, ale już u siebie w Londynie.

loader
Kosmetyki, które znajdziesz w kuchni. TOP 15 naturalnych produktów do pielęgnacji
15 Zobacz galerię
fot. Shutterstock