Zapłaciła kilka milionów, żeby wyglądać jak Kim Kardashian. Teraz tego żałuje

28.07.2022 11:48

Jennifer Pamplona bardzo chciała upodobnić się do Kim Kardashian. W tym celu poddała się licznym operacjom plastycznym, za które łącznie zapłaciła niemal 3 miliony zł. Teraz chce wrócić do swojego dawnego wyglądu.

Zapłaciła kilka milionów, żeby wyglądać jak Kim Kardashian. Teraz tego żałuje
fot. SHUTTERSTOCK

Kim Kardashian to amerykańska modelka i bizneswoman, która stała się inspiracją dla ludzi na całym świecie. Setki kobiet próbują naśladować jej styl, a część idzie nawet o krok dalej i robi wszystko, by wyglądać, jak ich ikona. Wśród nich jest Jennifer Pamplona. Kobieta w ciągu siedmiu lat poddała się licznym operacjom plastycznym, by jak najbardziej upodobnić się do Kim Kardashian. Teraz jednak tego żałuje...

Zobacz także: Co dzieje się ze skórą podczas lotu samolotem? Nawet krótka podróż może być dla niej druzgocąca

Zapłaciła kilka milionów, żeby wyglądać jak Kim Kardashian

O tej historii napisała Wirtualna Polska Kobieta. Jennifer Pamplona to 29-letnia modelka pochodząca z Brazylii. W przeszłości współpracowała z wieloma znanymi markami, m.in. Versace. Swoją pierwszą operację plastyczną przeszła w wieku 17 lat - wówczas powiększyła sobie piersi. Jak zdradziła, niedługo później uzależniła się od poprawiania wyglądu. 

Co ciekawe, początkowo Jennifer wcale nie chciała wyglądać jak Kim Kardashian. Zmieniła zdanie dopiero wtedy, gdy ludzie zaczęli porównywać ją do bizneswoman. Postanowiła więc to wykorzystać. W ciągu siedmiu lat przeszła ok. 40 operacji plastycznych, na które wydała łącznie 500 000 funtów, czyli ponad 2,8 mln zł.

Dzięki uderzającemu podobieństwu do Kim Kardashian Jennifer zyskała sławę i zarabiała jako sobowtór gwiazdy. W międzyczasie założyła też własną firmę kosmetyczną.

Przeszła ok. 40 operacji plastycznych. Teraz chce wrócić do dawnego wyglądu

Teraz Brazylijka chce wrócić do swojego dawnego wyglądu. Przeszła już lifting twarzy i szyi, odsysanie tłuszczu z policzków, operację kociego oka, lifting warg i korektę nosa. Do tej pory na operacje wydała 100 000 funtów, czyli ponad pół miliona zł.

Już nie chcę być cieniem kogoś innego, chcę być sobą. (...) Pierwszy raz, kiedy zobaczyłam siebie po operacji, pomyślałam: "Wow, czy to naprawdę ja?" - powiedziała Jennifer, cytowana przez portal mirror.co.uk.

Brazylijka dodała, że uwielbia swój nowy wygląd, chociaż - jak zdradziła - powrót do zdrowia po zabiegu wcale nie był łatwy. Co ciekawe, w sierpniu br. będzie mieć premierę film dokumentalny o Jennifer.

Zobacz także: Ten błąd podczas mycia włosów popełnia większość z nas. Może wyrządzić krzywdę naszej skórze

loader
Te gwiazdy mają problemy z cerą. Nie boją się głośno o tym mówić
10 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

RadioZET.pl/mirror.co.uk/kobieta.wp.pl