Zamknij

Zabrała mamę "na brwi" do kosmetyczki. Efekt? Lepiej sami zobaczcie

05.08.2022 14:00
Zabrała mamę "na brwi" do kosmetyczki. Efekt? Lepiej sami zobaczcie
fot. SHUTTERSTOCK

Pewna tiktokerka wybrała się z mamą do salonu piękności. Kobiety chciały, aby kosmetyczka delikatnie podkreśliła ich brwi. Coś jednak poszło nie tak...

Spora część kobiet przykłada dużą wagę do wyglądu swoich brwi. Niektóre panie dbają o włoski w domu, inne zaś regularnie odwiedzają salony piękności. Warto jednak wybierać wyłącznie sprawdzone miejsca. W przeciwnym wypadku efekt może być daleki od oczekiwanego. Ostatnio przekonała się o tym pewna tiktokerka, która razem z mamą wybrała się "na brwi" do kosmetyczki.

Zobacz także: Wiele osób zapomina o tej części ciała podczas kąpieli. To może nieść za sobą poważne konsekwencje

Zabrała mamę "na brwi" do kosmetyczki. Efekt? Lepiej sami zobaczcie

O tej historii napisał portal dziendobry.tvn.pl. Amy Tellwright postanowiła zrobić mamie przyjemność i poszła z nią do kosmetyczki. Kobieta znalazła salon, który nie wymagał wcześniejszej rezerwacji wizyty. To jednak nie wzbudziło w niej żadnych podejrzeń.

Powiedziałam kosmetyczce, że chcę przyciemnić brwi, żeby były ciemnobrązowe i uporządkować włoski, ale zachować ich grubość - powiedziała Amy.

Coś jednak poszło nie tak... Tiktokerka opublikowała w sieci nagranie, w którym podzieliła się efektami wizyty w salonie piękności. Kosmetyczka znacznie pogrubiła brwi Amy oraz jej mamy, nakładając barwnik nie tylko na włoski, ale i na skórę.

Kobiety były załamane swoim nowym wyglądem. Jednocześnie, patrząc na brwi, nie mogły przestać się śmiać. Amy pokazała w filmiku też reakcję sąsiadek. Widać, że starsze panie są w szoku.

Śmiać się, czy płakać? - napisała tiktokerka w opisie nagrania.

Sami to zobaczcie:

Poszła z mamą do kosmetyczki. Internauci komentują

Nagranie Amy natychmiast obiegło sieć. Zdobyło tysiące polubień i setki komentarzy. Internauci są rozbawieni wyglądem kobiet. Niektórzy nie mogą uwierzyć w to, że klientki zapłaciły za taką usługę. Część użytkowników aplikacji napisała też, że matka z córką mają wspaniałych sąsiadów.

Współczuję, ale nie mogę przestać się śmiać.

 

Kocham waszych sąsiadów.

 

Ciągle oglądam to nagranie - brzmią komentarze na TikToku.

Amy przyznała, że gdy tylko wyszła z salonu piękności, od razu udała się do sklepu po kapelusz, aby zakryć nieudaną stylizację brwi. Influencerka dodała też, że już nigdy więcej nie pójdzie do pierwszej lepszej kosmetyczki.

Zobacz także: Sekret pięknych włosów księżnej Kate. Do pielęgnacji używa popularnego kosmetyku

Kosmetyki, które znajdziesz w kuchni. TOP 15 naturalnych produktów do pielęgnacji
15 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl/247newsagency.com/dziendobry.tvn.pl