Zamknij

Zabrała mamę "na brwi" do kosmetyczki. Efekt? Lepiej sami zobaczcie

05.08.2022 14:00

Pewna tiktokerka wybrała się z mamą do salonu piękności. Kobiety chciały, aby kosmetyczka delikatnie podkreśliła ich brwi. Coś jednak poszło nie tak...

Zabrała mamę "na brwi" do kosmetyczki. Efekt? Lepiej sami zobaczcie
fot. SHUTTERSTOCK

Spora część kobiet przykłada dużą wagę do wyglądu swoich brwi. Niektóre panie dbają o włoski w domu, inne zaś regularnie odwiedzają salony piękności. Warto jednak wybierać wyłącznie sprawdzone miejsca. W przeciwnym wypadku efekt może być daleki od oczekiwanego. Ostatnio przekonała się o tym pewna tiktokerka, która razem z mamą wybrała się "na brwi" do kosmetyczki.

Zobacz także: Wiele osób zapomina o tej części ciała podczas kąpieli. To może nieść za sobą poważne konsekwencje

Zabrała mamę "na brwi" do kosmetyczki. Efekt? Lepiej sami zobaczcie

O tej historii napisał portal dziendobry.tvn.pl. Amy Tellwright postanowiła zrobić mamie przyjemność i poszła z nią do kosmetyczki. Kobieta znalazła salon, który nie wymagał wcześniejszej rezerwacji wizyty. To jednak nie wzbudziło w niej żadnych podejrzeń.

Powiedziałam kosmetyczce, że chcę przyciemnić brwi, żeby były ciemnobrązowe i uporządkować włoski, ale zachować ich grubość - powiedziała Amy.

Coś jednak poszło nie tak... Tiktokerka opublikowała w sieci nagranie, w którym podzieliła się efektami wizyty w salonie piękności. Kosmetyczka znacznie pogrubiła brwi Amy oraz jej mamy, nakładając barwnik nie tylko na włoski, ale i na skórę.

Kobiety były załamane swoim nowym wyglądem. Jednocześnie, patrząc na brwi, nie mogły przestać się śmiać. Amy pokazała w filmiku też reakcję sąsiadek. Widać, że starsze panie są w szoku.

Śmiać się, czy płakać? - napisała tiktokerka w opisie nagrania.

Sami to zobaczcie:

Poszła z mamą do kosmetyczki. Internauci komentują

Nagranie Amy natychmiast obiegło sieć. Zdobyło tysiące polubień i setki komentarzy. Internauci są rozbawieni wyglądem kobiet. Niektórzy nie mogą uwierzyć w to, że klientki zapłaciły za taką usługę. Część użytkowników aplikacji napisała też, że matka z córką mają wspaniałych sąsiadów.

Współczuję, ale nie mogę przestać się śmiać.
 
Kocham waszych sąsiadów.
 
Ciągle oglądam to nagranie - brzmią komentarze na TikToku.

Amy przyznała, że gdy tylko wyszła z salonu piękności, od razu udała się do sklepu po kapelusz, aby zakryć nieudaną stylizację brwi. Influencerka dodała też, że już nigdy więcej nie pójdzie do pierwszej lepszej kosmetyczki.

Zobacz także: Sekret pięknych włosów księżnej Kate. Do pielęgnacji używa popularnego kosmetyku

loader
Kosmetyki, które znajdziesz w kuchni. TOP 15 naturalnych produktów do pielęgnacji
15 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl/247newsagency.com/dziendobry.tvn.pl