Zamknij

Wytatuowała ciało rocznego dziecka. "Ludzie mówią, że wychowuję syna na gangstera"

24.10.2022 11:03

Shamekia Morris to influencerka i mama rocznego chłopca. Kobieta uwielbia tatuaże i regularnie "dziara" nie tylko siebie, ale i swojego synka. Internauci nie mają dla niej litości.

Wytatuowała ciało rocznego dziecka. "Ludzie mówią, że wychowuję syna na gangstera"
fot. Instagram/nuggetworld561

Shamekia Morris pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. To projektantka mody i influencerka. Kobieta jest też wielką fanką tatuaży - jej ciało zdobi ponad 100 różnych malunków. Swoją miłość do "dziar" przeniosła również na synka. Choć chłopiec skończył zaledwie rok, ma wytatuowaną klatkę piersiową, ręce oraz nogi. Internauci są bezlitośni dla mamy dziecka.

Zobacz także: Zapłaciła 1000 zł, a wygląda jak… koń. Te zęby stały się hitem TikToka

Wytatuowała ciało rocznego dziecka

Morris co prawda robi synkowi "tylko" tymczasowe tatuaże, ale to i tak oburza wiele osób. Szczególnie że Treylin miał pierwszą "dziarę", gdy skończył zaledwie sześć miesięcy. Ponadto projektantka mody ubiera chłopca w kontrowersyjne stroje. Nierzadko zakłada mu złote łańcuchy na szyje, bransoletki czy pierścionki.

Ludzie różnie reagują. Niektórzy mówią, że wychowuję mojego syna na gangstera lub zbira. Nie są przyzwyczajeni do widoku dziecka z tatuażami - tłumaczy kobieta, cytowana przez portal thesun.co.uk.

Co ciekawe, projektantka mody zaczęła być krytykowana jeszcze przed urodzeniem Treylina. Powodem była ciążowa sesja zdjęciowa w studiu tatuażu. Niektórzy twierdzili wówczas, że jej dziecko "urodzi się z trucizną pod skórą".

Zobacz także: Pokazała 19-letnią córkę. Internauci są w szoku: "Wyglądacie bardziej jak siostry"

Ludzie mówią, że jej syn zostanie "zastrzelony na ulicy"

Projektantka mody podkreśla, że bardzo bolą ją negatywne komentarze internautów, bo - jak twierdzi - nie jest złą matką. Powiedziała, że nierzadko była zwyzywana za to, jak stylizuje swojego synka. Ludzie mówili jej nawet, że Treylin zostanie "zastrzelony na ulicy" lub że "trafi do więzienia".

Mimo to influencerka stara się nie przejmować krytykami, ponieważ ona, jak i jej synek, kochają swój styl życia. Shamekia Morris zapewnia, że Treylin uwielbia swoje tymczasowe tatuaże. Bardzo lubi też zakładać fantazyjne stroje i dodatki.

Jeśli oceniasz kogoś na podstawie 30-sekundowego filmu w mediach społecznościowych, to twoja sprawa, ale to, co mówisz lub myślisz o kimś, nie decyduje o tym, kim będzie w przyszłości. (...) Myślę, że Treylin uwielbia się przebierać. Kiedy widzi siebie w lustrze, podskakuje i tańczy. Naprawdę myślę, że mu się to podoba - mówi influencerka.

A wy co sądzicie o tatuowaniu dzieci?

loader
Anna Lewandowska zrobiła tatuaż. Te gwiazdy też mają "dziary" [GALERIA]
10 Zobacz galerię
fot. Screen/instagram.com/annalewandowskahpba/

RadioZET.pl/thesun.co.uk/dailymail.co.uk