Zamknij

Wypróbowała modny trik urodowy z TikToka i skończyła w szpitalu. "Chwilowo straciłam wzrok"

12.05.2021 09:31
Wypróbowała modny trik urodowy z TikToka i skończyła w szpitalu. "Chwilowo straciłam wzrok"
fot. SHUTTERSTOCK

Tilly Whitfeld, uczestniczka australijskiej edycji "Big Brothera", kilka dni temu opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie swojej twarzy pokrytej czerwonymi, mocno widocznymi bliznami. Okazało się, że celebrytka wypróbowała urodowy trik z TikToka i skończyła w szpitalu. Teraz przestrzega przed nim inne kobiety.

Urodowe triki z TikToka już od dłuższego czasu cieszą się niesłabnącą popularnością. I choć rzeczywiście wiele z nich charakteryzuje się dużą skutecznością, to jednak niektórych sposobów lepiej nie wykonywać samemu w domu. Szczególnie jeśli polegają na bezpośredniej ingerencji w nasze ciało. Kilka dni temu australijska celebrytka opowiedziała o modnym triku z TikToka, przez który skończyła w szpitalu.

Celebrytka wypróbowała trik z TikToka i trafiła do szpitala

Tilly Whitfeld to 21-letnia gwiazda australijskiej edycji programu "Big Brother". Kobieta już w pierwszych odcinkach mocno przykuła uwagę widzów. Wszystko za sprawą glinianej maseczki, którą zakrywała twarz. Kilka dni temu celebrytka zdradziła, dlaczego nie pokazuje w programie swojej buzi.

Okazuje się, że jej skóra jest pokryta czerwonymi, mocno widocznymi bliznami, które powstały wskutek wykonania modnego triku urodowego z TikToka. Na tym jednak nie koniec. 21-latka przez nieudany domowy zabieg trafiła nawet do szpitala z chwilową utratą wzroku z powodu obrzęku. Ponadto dostała mocnej infekcji.

Na szczęście celebrytka wyszła z tego cało, a jej cera powoli się goi.

Groźny urodowy trik z TikToka

Urodowy trik z TikToka, któremu poddała się Tilly Whitfeld na dwa miesiące przed wejściem do programu, polegał na domowej akupunkturze, czyli wbijaniu igieł w skórę twarzy. Teraz celebrytka przestrzega inne kobiety przed wykonywaniem podobnych zabiegów samodzielnie. 

Proszę, nie próbujcie wykonywać żadnych zabiegów kosmetycznych "zrób to sam" w domu. [...] Zostawcie takie rzeczy profesjonalistom - skomentowała Whitfeld.

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

RadioZET.pl