Zamknij

Wydała 55 tys. zł, aby upodobnić się do Marilyn Monroe. Powiększyła usta, biust, planuje wyciąć żebra

13.10.2022 09:08

Dolly Smith wydała 10 tys. funtów, aby wyglądać jak Marilyn Monroe. Kobieta w ciągu ostatniej dekady powiększyła piersi, usta i przeszła szereg innych operacji, by upodobnić się do kultowej aktorki. Jak dziś wygląda 28-latka, której konto na Instagramie śledzą tysiące osób? Zobaczcie.

Dolly Smith chce być jak Marilyn Monroe
fot. instagram.com/plasticdollymix/

Ditzy Dolly przeszła w ciągu 10 lat ogromną metamorfozę. Idolką 28-latki pochodzącej z Bath od zawsze była Marilyn Monroe. Kobieta postanowiła więc, że się do niej upodobni. Postanowiła wydać na ten cel kilkadziesiąt tysięcy złotych, ale nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

Do tej pory poddała się kilku operacjom plastycznym i zabiegom upiększającym. Korzysta z botoksu, wypełniaczy, ma powiększone piersi i usta. W przyszłości chciałaby usunąć żebra, a już dzisiaj stosuje gorset, aby wyszczuplić talię. Zobaczcie, jak obecnie wygląda gwiazda Instagrama.

Wydała 55 tys. zł, aby upodobnić się do Marilyn Monroe

Założycielka marki odzieżowej Dolly Mix rozpoczęła swoją metamorfozę 10 lat temu od przefarbowania brązowych włosów na platynowy blond. To był niewinny początek tego, co zamierzała zrobić.

Dzisiaj jest szczęśliwą posiadaczką biustu w rozmiarze 34E i ogromnych ust, które zdecydowanie rzucają się w oczy. Na jej wdzięki nie pozostają obojętni również mężczyźni. Instagramerka wyznała, że jej obecny image spotyka się z bardziej pochlebnymi komentarzami ze strony płci przeciwnej.

Czuję, że komentarze mężczyzn stały się o wiele bardziej pochlebne w ostatnich latach. Wcześniej nie mieli oni żadnych hamulców - wyznaje Dolly.

W wieku dwudziestu kilku lat Dolly odkryła w telewizji "społeczność bimbo". Tym mianem określane są kobiety, które mają wizerunek słodkiej laleczki.

Odkryłam w Londynie ludzi takich jak ja - zaakceptowali mnie taką, jaką jestem. Uwielbiam lateks i fetyszową modę, mam szczęście być modelką dla niesamowicie utalentowanych projektantów wpisujących się w ten nurt - dodaje Smith. 

Warto dodać, że choć obecnie kobieta może pochwalić się biustem w jednym z największych rozmiarów, nie zamierza na tym poprzestać.

Jestem podekscytowana dalszym powiększaniem mojego biustu i ust. Zaczęłam też nosić gorset, który ma wysmuklić moją talię. Rozważam też operację usunięcia żeber. Moim następnym zabiegiem będzie "nos Barbie" - zdradziła.

Aż do początku pandemii Dolly była znacznie mniej otwarta w kwestii mówienia o swoim stylu życia. Świat się jednak zmienił, a ona zdecydowała, że nadszedł czas, aby opowiedzieć o tym, kim jest. Przy okazji stworzyła markę ubrań dla kobiet takich jak ona.

Podczas początkowych etapów pandemii postanowiłam realizować swoje marzenie o ujawnieniu się i swojego stylu. (...) Chciałam wypowiadać się w imieniu mojej zmarginalizowanej społeczności i tworzyć zabawne, urocze i seksowne ubrania dla "bimbo". (...) Narodziła się Dolly Mix, czyli marka obejmująca "bimbo streetwear" - wyznała.

Jesteście ciekawi, jak Dolly wyglądała wcześniej? Zobaczcie, jaką przemianę przeszła.

Źródło: Daily Mail

loader
Metamorfozy polskich gwiazd. Nie uwierzycie, że one tak wyglądały [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News