Zamknij

Wielka promocja na kosmetyki w Biedronce. Drugi produkt kupisz za 1 zł

26.05.2022 09:04
Wielka promocja na kosmetyki w Biedronce. Drugi produkt kupisz za 1 zł
fot. SHUTTERSTOCK

Sieć sklepów Biedronka już w najbliższą sobotę wystartuje z wielką promocją na kosmetyki pod prysznic. Przy zakupie dwóch produktów, tańszy będziemy mogli nabyć za symboliczną złotówkę. Sprawdzamy szczegóły oferty.

W sklepach Biedronka można kupić nie tylko artykuły spożywcze, ale również rzeczy do domu i kosmetyki. W dyskoncie znajdziemy m.in. szeroki wybór żeli pod prysznic. W ostatni weekend maja tego typu specyfiki pielęgnacyjne będzie można nabyć znacznie taniej.

Zobacz także: Ten produkt może złagodzić oparzenia słoneczne. Znajdziesz go w swojej kuchni

Wielka promocja na kosmetyki w Biedronce. Drugi produkt kupisz za 1 zł

Promocja w Biedronce na żele pod prysznic będzie obowiązywać przez jeden dzień - wyłącznie w sobotę 28 maja. Jej zasady są bardzo proste. Przy zakupie dwóch kosmetyków tego typu (na jednym paragonie), tańszy otrzymamy za 1 zł. Specyfiki można mieszać dowolnie.

Co istotne, oferta skierowana jest tylko do klientów dyskontu, którzy posiadają kartę lojalnościową "Moja Biedronka". Aby ją otrzymać, należy udać się do jednego ze sklepów portugalskiej sieci i poprosić o nią przy kasie. Kartę trzeba jeszcze zarejestrować (można to zrobić online lub przez telefon), a następnie aktywować. 

Jak czytamy na stronie sklepu, każdy klient może zakupić w sobotę nie więcej niż cztery żele pod prysznic (maksymalnie 2 za 1 zł). Promocja nie łączy się z innymi ofertami. W przypadku spełnienia warunków dla więcej niż jednej akcji stosuje się tę korzystniejszą dla klienta.

Promocja w Biedronce na żele pod prysznic

Promocją objęte zostały wszystkie żele pod prysznic dostępne w sklepach Biedronka. Na wyprzedaży znalazł się m.in. specyfik Magic Oil Pink Jasmine marki Fa o przepięknym zapachu różowego jaśminu. Na uwagę zasługuje również żel Orange&Avocado Oil od Nivea. Kosmetyk pielęgnuje skórę i sprawia, że staje się bardziej miękka i gładka. 

Taniej będzie można kupić także specyfiki dla mężczyzn, m.in. takich marek jak Axe, Adidas i Skino.

Zobacz także: Wygrała konkurs piękności, gdy miała 9 lat, a dziś jest nastolatką. Jak wygląda?

Promocja w Biedronce na żele pod prysznic
fot. biedronka.pl

Zamierzasz skorzystać z tej wyjątkowej promocji w Biedronce?

Kosmetyki, które znajdziesz w kuchni. TOP 15 naturalnych produktów do pielęgnacji
15 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

RadioZET.pl