Zamknij

W wieku 18 lat ważyła ponad 180 kg. Przeszła metamorfozę i dzisiaj robi furorę w sieci

05.10.2022 09:23

Faith Sloop ma 23 lata i ogrom pracy za sobą. 5 lat temu młoda kobieta ważyła 180 kg. Do zmiany życia zmotywował ją program, w którym chciała wziąć udział. Dzięki temu schudła 90 kg i dzisiaj zachwyca swoją metamorfozą. Zobaczcie, jak wygląda i co zrobiła, że w końcu osiągnęła takie efekty.

Faith Sloop
fot. instagram.com/trainingforamazing

Instagram to nie tylko kopalnia pięknych zdjęć, ale też historii ludzkich, które robią wrażenie. To właśnie za pośrednictwem tego medium społecznościowego niektórzy użytkownicy dzielą się tym, co zmieniło ich życie. Jedną z takich osób jest 23-letnia Faith Sloop.

Amerykanka jeszcze 5 lat temu ważyła 180 kg i prowadziła zupełnie inny styl życia. W pewnym momencie jednak doszła do wniosku, że chce coś zmienić. Zmotywował ją do tego programu "The Amazing Race". Jest to popularne reality show, w którym 11 lub 12 dwuosobowych drużyn ściga się po całym świecie. Faith bardzo chciała w nim wystąpić, ale najpierw postanowiła schudnąć i o siebie zadbać. Dzisiaj waży o połowę mniej, a metamorfozą zachwyca w sieci.

Zobacz także: Nowa kolekcja sportowa w Sinsay. Ubrania i akcesoria już od 11,99 zł

Ważyła ponad 180 kg. Zrzuciła połowę wagi i zachwyca metamorfozą

Faith Sloop w wieku 18 lat ważyła 180 kg. Dzisiaj jednak to tylko wspomnienie. Instagramerka przeszła bowiem ogromną metamorfozę. Wzięła się za siebie i zrzuciła ponad 90 kg. A wszystko dlatego, że wymarzyła sobie wystąpienie w jednym z amerykańskich programów.

Dzisiaj Amerykanka, która mieszka na co dzień w Cleveland w Ohio, ma 23 lata i w ciągu niedługiego czasu udało jej się dokonać niezwykłej rzeczy. Kiedy kilka lat temu zobaczyła program "The Amazing Race", pomyślała, że chciałaby wziąć w nim udział. Właśnie to zmotywowało ją do zmiany stylu życia.

Warto dodać, że wcześniej nastolatka chwytała się różnego rodzaju diet i ćwiczeń. Niestety dopadł ją efekt jojo - na przemian chudła i tyła. Nowe marzenie jednak przyniosło zupełnie inną motywację, a ta efekty.

Gwiazda Instagrama przeszła metamorfozę, podczas której w ciągu 3 lat schudła 90 kg. Jak to osiągnęła? Zaczęła dbać o dietę i wróciła do regularnych treningów. Całkowicie też zrezygnowała ze śmieciowego jedzenia.

Ludzie pytają mnie cały czas: "Jak udało ci się utrzymać motywację przez tak długi czas?". A prawda jest taka, że mi się nie udało. Dałam radę natomiast wypracować nawyki, które kontynuowałam nawet w dni, w których nie czułam się zmotywowana. Ludzie myślą, że utrata wagi wiąże się z ciągłymi ćwiczeniami i jedzeniem sałatek, a to po prostu nie jest prawda - zdradziła Faith.

Dzisiaj w diecie dziewczyny znajdziemy wiele zdrowych i pełnych błonnika produktów. Zamiast czerwonego mięsa je indyka, wybiera brązowy ryż i chętnie sięga po warzywa oraz owoce. W jej menu znajdują się także zdrowe przekąski. Stara się również ćwiczyć przynajmniej 4 razy w tygodniu.

Jesteście ciekawi tych efektów? Zobaczcie.

Źródło: kobieta.gazeta.pl

loader
Metamorfozy polskich gwiazd. Nie uwierzycie, że one tak wyglądały [ZDJĘCIA]
15 Zobacz galerię
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News