Zamknij

Trik z TikToka na szybką depilację nóg. Ten genialny sposób podbija sieć

02.09.2021 10:06

Depilacja nóg może pochłonąć naprawdę dużo czasu. Na szczęście okazuje się, że można przyspieszyć ten proces. Jedna z autorek filmów na TikToku opublikowała wideo, w którym pokazuje genialny sposób na golenie tej partii ciała.

Trik z TikToka na szybką depilację nóg. Ten genialny sposób podbija sieć
fot. SHUTTERSTOCK

Urodowe triki z TikToka cieszą się ogromną popularnością nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Nie ma się zresztą co dziwić. Sposoby na pielęgnację, którymi dzielą się użytkownicy serwisu, są zazwyczaj bardzo proste do wykonania i naprawdę mogą ułatwić życie. Poniżej zamieszczamy trik z TikToka na depilację nóg. Jak ogolić tę partię ciała prosto i szybko?

Trik z TikToka na depilację nóg

Depilacja maszynką jednorazową to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych metod pozbycia się włosków. Dużą zaletą tego typu zabiegów jest to, że są tanie i można je wykonać samodzielnie w domu. Niestety taki sposób golenia ma także istotną wadę - przede wszystkim pochłania wiele czasu. Ponadto po depilacji maszynką jednorazową włoski odrastają dość szybko. Zazwyczaj gładkim ciałem można cieszyć się jedynie przez 2-3 dni, więc zabieg ten trzeba często powtarzać. 

Nic więc dziwnego, że gdy jedna z użytkowniczek TikToka zamieściła w serwisie wideo, w którym pokazuje sposób na szybką depilację nóg, jej filmik natychmiast obiegł sieć. Na tę chwilę ma pod nim ponad 120 tys. polubień. Na czym polega ten genialny trik?

Jak szybko wydepilować nogi? Ten trik z TikToka podbija sieć

Autorka filmiku na TikToku radzi kobietom, by podczas depilowania nóg nie odrywały maszynki jednorazowej od skóry. Zamiast tego - jak twierdzi Lauren Henderson - należy przesuwać ostrzem raz w górę, raz w dół tzn. golić nogi najpierw pod włos, a potem z włosem. 

TikTokerka przekonuje, że ten sposób nie tylko przyspieszy depilację, ale także sprawi, że nie ominiemy żadnego włoska i nie dojdzie do zacięcia. Henderson twierdzi, że gdy dojdziemy do wprawy, ogolenie nogi nie zajmie nam więcej niż 5 sekund!

Zamierzasz wypróbować ten trik z TikToka na depilację?

loader

RadioZET.pl