Zamknij

Jak pozbyć się rozstępów? Wypróbuj ten prosty trik z TikToka, który podbija sieć

05.05.2021 09:05
Trik z TikToka na pozbycie się rozstępów. Ten prosty sposób podbija sieć
fot. SHUTTERSTOCK

Rozstępy to problem, z którym boryka się wiele kobiet. I choć całkowite ich pozbycie się jest bardzo trudne, to można próbować zmniejszać ich widoczność. W domowej walce z rozstępami pomoże prosty trik z TikToka. Według jego autora, kluczowe są dwa produkty, które większość z nas znajdzie w kuchni.

Pielęgnacyjne triki z TikToka cieszą się ogromną popularnością. Są zazwyczaj bardzo proste do wykonania i - co najważniejsze - nie pochłaniają dużo czasu, a naprawdę mogą ułatwić życie. Poniżej znajdziecie trik z TikToka na pozbycie się rozstępów. Jak to zrobić za pomocą mieszanki jedynie z dwóch kuchennych produktów?

Trik z TikToka na pozbycie się rozstępów

Rozstępy to charakterystyczne wrzecionowate, równoległe pasma pojawiające się na powierzchni skóry, które wyglądem przypominają blizny. Są zazwyczaj efektem gwałtownego przyrostu lub spadku masy ciała w krótkim czasie. Problem ten może dotyczyć wszystkich, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Najczęściej jednak występuje u nastolatków, pań w ciąży oraz u osób z nadwagą. Rozstępy zazwyczaj pojawiają się na brzuchu, piersiach, pośladkach oraz udach.

Niestety ich całkowite pozbycie się jest bardzo trudne. Czasem jednym wyjściem są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz metoda chirurgiczna. Istnieją jednak domowe sposoby walki z rozstępami, które mogą zmniejszyć ich widoczność.

Jeśli i ty borykasz się z tym uporczywym problemem, to koniecznie sprawdź ten prosty trik z TikToka na pozbycie się rozstępów. Według jego autora, kluczowe są dwa produkty, które większość z nas znajdzie w kuchni.

Jak pozbyć się rozstępów? Trik z TikToka krok po kroku

Trik z TikToka na pozbycie się rozstępów jest niezwykle prosty. Na początku należy zaopatrzyć się w niezbędne produkty. Potrzebna nam będzie kurkuma w proszku oraz olej kokosowy. Kiedy już mamy potrzebne składniki, możemy wziąć się za przygotowywanie mieszanki.

Do miseczki wkładamy 2 łyżeczki kurkumy i dodajemy 4 łyżeczki oleju. Całość dokładnie mieszamy. Otrzymaną w ten sposób "maseczkę" nakładamy na nasze rozstępy i delikatnie wmasowujemy. I gotowe!

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

RadioZET.pl