Zamknij

Jak pozbyć się łupieżu? Ten prosty i tani sposób z TikToka podbija sieć

20.04.2021 09:23
Trik z TikToka na pozbycie się łupieżu. Wypróbuj ten prosty i tani sposób
fot. SHUTTERSTOCK

Łupież to powszechny problem, który dotyka zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Objawia się najczęściej charakterystycznym białym pyłem na włosach, który niestety jest dobrze widoczny, a co za tym idzie, może obniżyć komfort życia. Jeśli zmagasz się z takim problemem, to warto żebyś wypróbowała ten prosty sposób z TikToka na pozbycie się łupieżu.

Pielęgnacyjne triki z TikToka cieszą się ogromną popularnością. Są zazwyczaj tanie, bardzo proste do wykonania i - co najważniejsze - nie pochłaniają przy tym dużo czasu, a naprawdę mogą ułatwić życie. Poniżej znajdziecie trik z TikToka na pozbycie się łupieżu. Jak to zrobić domowym sposobem?

Trik z TikToka na pozbycie się łupieżu

Łupież jest jedną z najczęstszych chorób skóry głowy i uważa się, że dotyka prawie połowę dorosłych w różnych stadiach życia. Jego charakterystycznym objawem jest wzmożone łuszczenie się skóry głowy z mniej lub bardziej nasilonym łojotokiem. Pojawiają się nieestetyczne białe płatki na włosach, które nierzadko osypują się także na odzież. Niestety są one zazwyczaj bardzo dobrze widoczne, a co za tym idzie, mogą obniżyć komfort życia i odebrać pewność siebie.

Na szczęście istnieją różne metody na pozbycie się tego uporczywego problemu. Jakiś czas temu Marta Grzegorzak zdradziła na TikToku prosty i przede wszystkim tani sposób na zlikwidowanie łupieżu. 

Jak pozbyć się łupieżu? Prosty i tani sposób z TikToka

Okazuje się, że najlepszą metodą na pozbycie się tego problemu może być stosowanie olejku eterycznego z drzewa herbacianego. TikTokerka zapewnia, że jest to prawdziwy hit na łupież. 

To serio działa, zaufajcie mi - mówi w krótkim filmie.

Wystarczy, że dodamy trzy/cztery krople wspomnianego powyżej olejku do naszego szamponu, a następnie umyjemy nim skórę głowy. Produkt należy stosować do ustąpienia objawów, najczęściej przez kilka dni.

Niewątpliwą zaletą olejku eterycznego z drzewa herbacianego jest jego cena. Kosmetyk można kupić m.in. w wybranych aptekach już za około 10 zł.

Planujesz wypróbować ten trik z TikToka na pozbycie się łupieżu?

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

RadioZET.pl