Zamknij

Trik z TikToka na idealne brwi. To prosty sposób, który stosuje nawet Beyonce

27.04.2021 09:03

Podkreślenie brwi to dla wielu kobiet jeden z najważniejszych elementów makijażu. Ułożenie włosków i ich pomalowanie sprawi, że nasz make-up stanie się bardziej wyrazisty. Jeśli zależy ci na idealnych brwiach, to koniecznie sprawdź ten prosty trik z TikToka, który stosuje nawet Beyonce.

Trik z TikToka na idealne brwi. To prosty sposób, który stosuje nawet Beyonce
fot. 0000554/Reporter/EASTNEWS

Urodowe triki z TikToka cieszą się ogromną popularnością. Są zazwyczaj bardzo proste do wykonania i - co najważniejsze - nie pochłaniają dużo czasu, a naprawdę mogą ułatwić życie. Poniżej znajdziecie trik z TikToka na idealne brwi. Jak je zrobić w kilka sekund?

Trik z TikToka na idealne brwi. Ten sposób stosuje nawet Beyonce

Choć malowanie brwi jeszcze kilka lat temu nie było prawie w ogóle popularne, to obecnie dla wielu kobiet jest to codzienna rutyna przed wyjściem z domu. Dobrze podkreślone potrafią nadać charakteru całej twarzy i sprawić, że nasz make-up stanie się o wiele bardziej wyrazisty.

W dzisiejszych czasach marki kosmetyczne oferują szeroki wybór produktów do układania brwi. Okazuje się jednak, że w "oswojeniu" niesfornych włosków najbardziej skuteczny może być produkt, który znajdziemy w szkolnym piórniku. Chodzi oczywiście o... klej w sztyfcie.

Ten trik z TikToka pokochały internautki na całym świecie.

Trik z TikToka: idealne brwi w kilka sekund. Prosty sposób krok po kroku

Jak widzimy na powyższym wideo, do wykonania idealnych brwi potrzebny nam będzie jedynie klej w sztyfcie oraz tusz do rzęs (najlepiej nieco wyschnięty). Wystarczy, że nałożymy nasz produkt na włoski, a następnie pomalujemy je maskarą.

Jak podaje portal Zeberka.pl, ten trik stosuje nawet amerykańska piosenkarka Beyonce. Pod­czas im­pre­zy Be­au­ty­Con, dłu­go­let­ni ma­ki­ja­ży­sta Bey­on­ce Sir John, udzie­lił wy­wia­du E!News, w któ­rym ujaw­nił, że je­dy­nym ko­sme­ty­kiem, któ­re­go artystka uży­wa do sty­li­za­cji brwi, jest klej biu­ro­wy El­mer. Produkt kosztuje niecałe dwa dolary.

Jej ulu­bio­nym be­au­ty tri­kiem, któ­ry wy­ko­rzy­stu­je do sty­li­za­cji brwi, jest uży­cie kle­ju w sztyf­cie. Sto­su­je go, ja­ko żel. Dzia­ła fan­ta­stycz­nie zwłasz­cza w upa­ły! Nie za­ty­ka po­rów i zmy­wa się z ła­two­ścią - mówi makijażysta, cytowany przez serwis Zeberka.pl

I choć tego triku może lepiej nie stosować codziennie, to jednak raz na jakiś czas ułożenie brwi za pomocą kleju na pewno nie zaszkodzi. Na dłuższą metę jednak warto sięgnąć po kosmetyk przeznaczony do tego celu.

loader

Sprawdź, czy nie popełniasz tych błędów urodowych.

RadioZET.pl/Zeberka.pl